X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

cheap prednisolone

prednisolone london link buy prednisolone liquid

prednisolone cost

buy prednisolone 5mg tablets uk crossbordercapital.com buy prednisolone 5mg uk

לקוחות יקרים: עקב תקלה טכנית זמנית באתר חלק מן המוצרים אינם משויכים לקטגוריה, אנא חפשו את שם המוצר באמצעות החיפוש. אנו מתנצלים על אי-הנוחות הזמנית. 

 

---

 

לקוחות יקרים , 
הישארו מעודכנים  

בשעות הפעילות שלנו.

 

-------

 

 חזרו למלאי!!! 
 טבליות אלקטרוליטים GU 
להכנת משקה אלקטרוליטים ללא פחמימות
לחצו למחיר מיוחד!

 

-----

 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

-----

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 

-----

 


 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

---
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 

----

 

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!

----


 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!

 

----


 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

מתרכזים בלימודים ומשיגים תוצאות

אחת מאותן בעיות שכיחות כיום של סטודנטים בלימודים או בניסיון ללמוד, היא בעיית הריכוז. הקושי להתרכז לא מאפיין רק את אלו המאובחנים כסובלים מבעיות קשב וריכוז, אלא גם ילדים ומבוגרים גם יחד ללא כל אבחנה ייחודית. נדמה כי חלק ממה שמקשה על הריכוז הוא הטכנולוגיה בעצמה, ושלל האקססוריז הזמינים המסיחים את הדעת ממה שצריך לעשות ובמה שצריך אכן להתרכז. כמו כן, ישנו גורם נוסף והוא הלחץ שהלומדים סובלים ממנו.

המטרה שלכם כסטודנטים או כהורים לילדים שרוצים בהצלחתם, הוא להצליח להתרכז. למעשה, ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות על מנת ללמוד ברוגע ואפילו ליהנות מהתהליך. זיכרו כי למידה היא זכות גדולה, והנשכרים הגדולים מהידע שאתם רוכשים הוא לגמרי אתם.

מנטרלים את כל הסחות הדעת

הגיע הרגע ובו התיישבתם ללמוד? עליכם לנטרל את כל הסחות הדעת האפשריות. הסחת דעת היא כל מה שמוציא אתכם מריכוז וגורם לכם לפזר את המחשבה שלכם במקום לפקס אותה בדבר החשוב באמת כעת: הלימודים. לכל אחד יש את הסחות הדעת שלו וכל אחד יודע מה מפריע לו באמת ללמוד, אך אפשר לומר בגדול כי מכשיר הטלפון, טלוויזיה דולקת או מוסיקה המתנגנת ברקע, יכולים להפריע לכם במשימה שלכם ללמוד ולהצליח. על כן, רגע לפני שאתם מתיישבים ללמוד, כבו את כל המכשירים.

מייצרים סביבת למידה

לא בכדי מתחילים שיעורי מדיטציה בנשימות, בישיבה רגועה ובהתכנסות פנימית. המטרה הברורה היא להיכנס לאווירה ולאפשר לכם לספוג כמה שיותר. דומה הדבר עם הלימודים שלכם, ועל כן חשוב מאד שתייצרו לעצמכם סביבת למידה נעימה ומפרה. סביבת למידה יכולה להיות מחוץ לבית או בתוך הבית, לבחירתכם. איך תייצרו לעצמכם סביבת למידה? דאגו לכל האביזרים הנדרשים לכם לרבות חומר לימוד מסודר, כלי כתיבה ומחברות, וסדרו אותם באופן כזה שיאפשר לכם למידה נגישה ונעימה

מתרכזים במה שיודעים

לאורך הלמידה, בעיקר בעת שמדובר על למידה למבחנים, אתם מוצאים את עצמכם לא אחת מלקים את עצמכם על מה שלא הספקתם ועל מה שאתם עומדים לא להספיק. הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות לאורך הלמידה הוא להזכיר לעצמכם את מה אתם יודעים, ולא את מה שאתם לא יודעים. ברגע שתתרכזו בשליליות, אתם ממלאים את עצמכם בפחדים וחששות וכך פוגמים גם בביטחון העצמי שלכם, וגם בכל המשך תהליך הלמידה. על כן, אמצו לעצמכם חשיבה חיובית.

צאו להפסקה

למידה ארוכה יכולה להתיש, ובשלב מסוים היא אף הופכת מאד לא יעילה. על כן, ערכו לעצמכם לו"ז למידה מסודר ואל תשכחו לשלב בו גם הפסקות. הפסקה טובה יכולה לקחת לכם גם שעה, וזו שעה שתטיב איתכם המון בהמשך יום הלמידה שלכם. בשעת ההפסקה שלכם תראו פרק של סדרה שאתם אוהבים, תיפגשו עם חבר טוב לקפה שירענן אתכם מספרי הלימוד, או אפילו נוחו לכם במנוחת צהריים. זיכרו כי למידה רצופה ואורכה עלולה להתיש אתכם, כך שאין כל חשיבות לרצף היום, אלא לעד כמה הייתם פרודוקטיבים ועד כמה שיננתם את שלמדתם.

זיכרו כי תמיד יש עוד הזדמנות

לומדים לקראת מבחן? תמיד תזכרו כי יש לכם עוד הזדמנות. לעתים, אתם מזינים את עצמכם בלחץ, בחששות ובפחדים שלא רק גורמים לכם לבסוף ללחצים מיותרים, אלא גם פוגמים לכם בתהליך הלמידה וכך אתם קובעים את גורלו של המבחן עוד מראש. זיכרו כי לכל מבחן יש מועד ב', כך שתוכלו תמיד לקבל עוד הזדמנות במקרה הצורך. המטרה היא להוריד מעצמכם כל אלמנט של לחץ שלא מטיב עם הבריאות שלכם, ובטח שלא עם הרצון שלכם להצליח.

וזה לא הכל

בתקופות המבחנים אתם מוצאים את עצמכם מעט תשושים, אך עדיין רוצים להמשיך וללמוד ולתעל את הזמן שלכם. על כן, הקפאין יכול לסייע לכם בתחושת עירנות עם שתיית הקפה לדוגמא. מובן שכדאי לצרוך אותו בכמויות סבירות אך תכונותיו המעוררות יכולות לסייע לכם רבות ולנצל את זמנכם על הצד הטוב ביותר.

כמו כן, ישנו גם צמח הגינקו בילובה שיכול לתרום לכם עם תהליכי הלמידה. מדובר על עץ החיים העתיק ביותר, והוא יכול לחיות עד כאלף שנים. מחקרי מעבדות גילו כי הוא יעיל מאד בתהליכי זיכרון וחשיבה, ומסייע גם בהפרעות שונות הנובעות מזרימת דם מוגבלת למוח. אם אתם סובלים מבעיות קשב וריכוז וזיכרון – הצמח יכול לסייע לכם רבות!