X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

מתקדמים לשימוש באנטיביוטיקה טבעית

נדמה כי לפחות פעם בחייכם קיבלתם מרופא המשפחה מרשם לאנטיביוטיקה. בעוד ישנם אלו הממשיכים לעשות בה שימוש, גם ישנם אלו שבוחרים לדבוק בשיטה אחרת: אנטיביוטיקה מהטבע. כידוע, האנטיביוטיקה הינה חומר הקוטל חיידקים, כאשר הודות לשימוש בה ניתן לראות מגמה של עליה בתוחלת החיים, זאת מאחר והיא מסייעת באופן ישיר למלחמה במחלות זיהומיות שונות.

רבים מכירים את האנטיביוטיקה בצורתה הקונבנציונאלית, כך שגם רבים מודעים לחיסרון הגדול שלה: החיידקים לומדים לפתח עמידות נגדה. מנגד, אנטיביוטיקה מן הטבע המבוססת על מגוון רחב של חומרים טבעיים הינה אנטיביוטיקה שהשימוש בה מסתמן כיעיל וחיוני. מקורת שונים לרכיבים טבעיים אלו ניתן למצוא בשום, בצל, שמן אורגנו וצמחי מרפא שונים.

אנטיביוטיקה טבעית לדלקת בדרכי השתן

לא אחת נאמר כי אדם שטרם חווה דלקת בדרכי השתן, לא יודע פגיעה באיכות חיים מה היא. אכן, מדובר על אחת הדלקות הפחות נעימות היוצרות חוסר נוחות מתמשך. הדלקת מתרחשת כאשר חיידקי מעי מצליחים לחדור אל מערכת השתן. אם ישנה קבוצה החשופה בעיקר לדלקת מסוג זה, היא קבוצת הנשים, זאת בעקבות המבנה האנטומי של הנשים – הקירבה שבין מערכת השתן ופי הטבעת. יחד עם זאת, לא ניתן לשלול את הימצאות הדלקת גם אצל גברים. שימוש באנטיביוטיקה טבעית יכול להקל על הסימפטומים השונים הכוללים את תחושת הצריבה והצמרמורות.

איך מתמודדים עם כאב אוזניים? אנטיביוטיקה טבעית לאוזן

תחליפים לאנטיביוטיקה יכולים לסייע גם במקרים של דלקות אוזניים. מדובר על דלקות שבאות לידי ביטוי בסימפטומים מאד לא נעימים הכוללים כאבים חדים. הכאב הינו תוצר של הימצאות הדלקת, והמון פעמים מדובר על דלקות התוקפות גם ילדים. אנטיביוטיקה טבעית לילדים מסתמנת כיעילה גם היא, גם במצבים כאלו של דלקות האוזן התיכונה. אפשרות אחת העומדת לרשותכם עם דלקת באוזן היא שימוש בשום. השום מגלם בתוכו מרכיבים אנטיביוטיים ובפעולתו הוא גם מסייע בשיכוך הכאבים. לטובת יצירת האנטיביוטיקה, עליכם לכתוש שום ולערבב אותו בתוך שמן שומשום. לאחר מכן יש לסנן את התערובת ולטפטף מספר טיפות אל תוך האוזן הסובלת מהדלקת.

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא שימוש בבצל, המסתמן כיעיל מאד בטיפול בכאבי אוזניים. מה שעליכם לעשות במקרה זה הוא להפיק מיץ בצל שהוא בסופו של דבר הנוזלים מהבצל. יש לחמם את מיץ הבצל לפני השימוש, כאשר לבסוף יש לטפטף בין שתיים לשלוש טיפות אל תוך האוזן כשלוש פעמים ביום.

אנטיביוטיקה טבעית לדלקת גרון

כאבי גרון פוגעים באופן ישיר בשגרתו של האדם החולה, זאת מאחר ונפגעת המון פעמים היכולת לדבר, כמו גם כאבים המקשים על בליעה של מזון ומים. במקרים אלו, ניתן לעשות שימוש גם בתה המבוסס על פטל, גרגור עלי מרווה, כורכום או מי מלח. כל אחת מהדרכים מסתמנת כיעילה, וניתן כמובן גם לשלב טיפולים אלו עם שימוש באנטיביוטיקה טבעית, כגון שמן אורגנו.

אפשרות נוספת ואולי גם זו הפופולארית ביותר היא מציצת השום. נדמה כי תחילה מדובר על אנטיביוטיקה שקצת קשה לצרוך אותה, אך מדובר על פתרון פלא כמעט המסייע לכאבי הגרון. מה שעליכם לעשות הוא לקלף את שן השום, לחתוך אותה לשני חצאים ולהניח אותם על הלחי. מצצו את השום בתוך הפה כך שיופרש האליצין שבו, אשר בפעולתו הורג את החיידקים הגורמים לדלקת ולכאבים.

ניתן לרקוח גם אנטיביוטיקה טבעית לשיניים?

כאבי השיניים מסתמנים ככאבים שקשה מאד לסבול אותם ולנהל בצמוד אליהם שגרת יום תקינה. במידה ואתם סובלים מכאב שיניים, תוכלו תחילה לנסות ולהסתייע בכמה חומרים מהטבע, כאשר במידה והכאבים אכן ממשיכים, כדאי לפנות אל הרופא המטפל. האנטיביוטיקה הטבעית לטובת הקלה בכאבי השיניים יכולה להיות שמן ציפורן, תערובת של זנגביל ופלפל, מי מלח ואף נמצא כי שימוש בנענע מסייע.

תחליף אנטיביוטיקה טבעי למחלות חורף לחיזוק המערכת החיסונית

חיזוק המערכת החיסונית שלכם לקראת החורף יכול להפחית את הסיכוי לחלות. אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא דבש – כאשר יש לצרוך את הדבש פעם אחת ביום יחד עם קינמון. שמן אורגנו מסתמן גם הוא כאנטיביוטיקה מוצלחת, זאת מאחר והוא מכיל רכיבים אנטי-דלקתיים והוא תורם בשיכוך כאבים. אבקת כורכום גם היא אנטיביוטיקה טבעית מומלצת, כאשר אותה יש לצרוך באמצעות דבש, או באמצעות תוסף תזונה של כורכום.