X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

עולים במשקל באמצעות הגיינר

האנשים הסובלים מעודף משקל מוצאים מענה באמצעות אינספור תפריטי תזונה שמטרתם להשיל משקל, תכניות אימונים קפדניות ואישיות המובלות על ידי מאמנים אישיים וכמות אדירה של תכניות דיאטה ומפגשים חברתיים המהווים קבוצות תמיכה לאלו הנמצאים בעודף של קילוגרמים ומייחלים להיפטר מהם.

בעוד מרבית הפרסומים מתייחסים דווקא לאלו שצריכים לרדת במשקל, כמעט ולא ניתן לראות מודעות או לשמוע פרסומים שקהל היעד שלהם הוא אנשים שרוצים להעלות במסת הגוף שלהם וכתוצאה מכך גם במשקל הגוף. לטובת אלו שרוצים לראות מספר גבוה יותר במשקל בפעם הבאה שהם עולים עליו, הכירו את הגיינרים של טבע קסטל. גיינרים מיועדים למתאמנים רזים שרוצים ולא מצליחים בקלות להעלות במשקל גופם. כל המידע הנחוץ, לפניכם.

אבקת גיינר – נעים להכיר

לבטח יצא לכם לשמוע כבר את השם "גיינר", אך לא כולם יודעים באמת מה עומד מאחוריו. הגיינרים הם אבקות שמטרתם לגרום לעלייה במשקל ובמסת השריר. מדובר על תוסף תזונה שבאמצעותו ניתן ליצור משקאות שונים הגדושים בקלוריות ובכמות נאה של חלבון. איך הגיינרים מסייעים? בכך שהם מספקים פתרון מהיר, יעיל, נוח וזמין. גיינר מומלץ הוא גיינר המכיל בתוכו שילוב של חלבונים איכותיים, פחמימות איכותיות, תוספות של חומצות אמינו וכמובן שגם תוספות של מינרלים, ויטמינים וחומרים אחרים התורמים לבריאות ולתהליך העליה במשקל.

בעוד ישנן קבוצות באוכלוסייה שעבורן המילה "פחמימות" היא מילת גנאי, כאן הפחמימות מסתמנות כמרכיב חשוב מאד, חיוני מאד ואף קריטי בשמירת מסת הגוף ובהעלאת מסת השריר בגוף. מחסור תמידי בפחמימות יוצר את האפקט ההפוך והוא עיכוב בתהליך העלייה במשקל ובמסת השריר. איך זה קורה? בעת שהגוף מרגיש חסך בפחמימות, הוא מיד פונה אל החלבון ומשתמש בו כמקור זמין לאנרגיה חלופית שלא מתקבל מהפחמימות. כך, החלבון משמש בתפקיד אחר במקום לבצע את התפקיד הייעודי והחשוב ביותר שלו- בניית מסת שריר.

אבקה לעליה במסה – אילו אבקות קיימות כיום?

הביקוש הרב לאבקות מסוג הזה הביא לכך שאין רק סוג אחד של אבקות גיינר, אלא מבחר רחב של אבקות כאשר ההבדל ביניהן הוא היחס שבין הפחמימות ובין החלבונים. כך, כל מתאמן יכול למצוא את הפורמולה המתאימה לו ביותר בהתאם לצרכים שלו ולמשקל גופו. לדוגמא, ישנו גיינר שהינו ביחס של 1 ל-2.5. גיינר זה מציע פורמולה שבה על כל גרם אחד של חלבון, הגיינר יכיל כ-2.5 גרמים של פחמימות. הגיינר הזה מתאים לאלו שמטרתם להעלות את מסת השריר שלהם מבלי להעלות באחוזי השומנים בגוף. בנוסף, ישנם גיינרים שבהם היחס שבין החלבונים לפחמימות הוא יחס של 1 ל-4. על כן, קהל היעד לגיינר זה הוא המתאמנים שלא מצליחים לספק לגופם את כמות האנרגיה הנדרשת לטובת בנייה של שריר בהתאם למשקל גופם. גיינר למתאמנים רזים מסוג זה מאפשר לחלבונים להגיע אל השרירים מאחר והפחמימות ימלאו את תכליתן כמקור של אנרגיה זמינה.

אם כן, מה היתרונות של צריכת הגיינר?

אם עד לא מזמן היו המתאמנים הרזים צריכים לאכול ארוחות גדולות וכבדות ורק אז אולי להעלות במסת גופם, כעת ניתן לקבל את המענה הראוי והמתאים ביותר בדמות משקה. הודות לגיינרים, ניתן לצריך כמות נכבדת של קלוריות מבלי לאכול ארוחה וגם ניתן לעשות זאת כשאין כל כך תיאבון. מעבר לכך, ניתן לצרוך את המשקה בזמינות גבוהה מאד, מיד לאחר האימון, שכן מדובר על אבקה שניתן לשאת בתיק האימונים. המשקה מסייע בהתאוששות מהאימון, מסייע בעליה במשקל וכמובן גם במסת השריר.