X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

 

דיאטת פוסט חגים – חוזרים למסלול ובגדול!

כפי שלא מעטים כבר למדו, להעלות במשקל זו משימה די פשוטה, אך כשזה מגיע למלחמה בקילוגרמים העודפים, הרי שמדובר על מלחמת התשה של ממש. חג הפסח, כמו כל החגים מהמסורת היהודית, מבוסס על המון משפחתיות ועל המון אוכל. ישנם אלו שמצאו נחמה בכך שהלחם לא נכח על שולחן החג, אך את זה החליפו המצות המתגלות כמשמינות אף יותר. אין טעם להלקות את עצמכם על שאכלתם, אלא פשוט לחזור למסלול ולגזרה. דיאטה אחרי החג – איך עושים אותה נכון?

איך קורה שבכל חג מחדש מעלים במשקל?

אחת השאלות השכיחות, הנפוצות והמתסכלות היא איך וקורה שבכל חג מחדש מעלים במשקל. התשובה לכך היא די פשוטה: ראשית, אם עובדה זו מנחמת אתכם, דעו כי אתם לא לבד. רבים מוצאים את עצמם עם כמה קילוגרמים עודפים שהתווספו לאחר ארוחות החג המרובות. בחגים, זוכים רבים לצאת לחופשה ממושכת, וכך לוח הזמנים הצפוף מתחלף בשעות פנאי נעימות ומרובות, הכוללות בין היתר אכילה שאינה מאוזנת ואף חריגה מהתפריט התזונתי המומלץ. אווירת החגים המגלמת בתוכה מימדים של חופש, נותנת לכם גם חופש בכל הקשור לשמירה על אורח החיים הבריא ועל צלחת מאוזנת לה אתם רגילים. כעת, הורדה במשקל אחרי החג נראית כמו משימה בלתי אפשרית, אך יש מה לעשות!

להרזות אחרי החג -נפטרים כעת מהקילוגרמים העודפים

ראשית, על מנת לצאת לדרך עליכם להגדיר את המטרה שלכם: להוריד במשקל. כידוע, קשה מאד לקלוע למטרה שלא רואים ולא מגדירים, כך שחשוב שתסמנו לעצמכם מטרה ברורה על מנת שתוכלו לקלוע אליה. במרבית המקרים, הקילוגרמים שמעלים בחגים נעים בין 2-5 קילוגרמים, כך שהדרך אינה ארוכה, סבוכה ומתסכלת, אלא גם יכולה להיות קצרה מאד ובריאה מאד. אחרי הגדרת המטרה שלכם, חשוב להגדיר את תכנית הפעולה שלכם. תכנית פעולה בריאה היא תכנית המשלבת תזונה נכונה, פעילות גופנית, ולפעמים גם תוספים שונים שיכולים להאיץ את ההרזיה שלכם.

צלחת מאוזנת, פעילות גופנית

אז כאמור, תקופת החוגים והחופשה הארוכה מעודדות יציאה מהשגרה שבאה לידי ביטוי גם בהרכב תזונתי השונה מאד מזה שאליו אתם רגילים. צלחת מאוזנת היא צלחת הכוללת את כל אבות המזון, ומעניקה לכם דלק חיוני שעונה על הצורך שלכם. ירקות וחלבונים תמיד יהיו בראש והצלחת שלכם צריכה להיות מלאה בעיקר בהם, כאשר ישנו גם מקום לשומנים בריאים ופחמימות בריאות. לטובת ירידה במשקל, מומלץ לגברים לדבוק בתפריט דיאטה של 1500 קלוריות, ואילו נשים אמורות להסתפק ב-1200. חלוקה נכונה של הצלחת שלכם תבטיח לכם עמידה בבנק הקלוריות היומי תוך הנאה מתחושת שובע, סיפוק וטעם טוב.

האם ישנם מוצרים המסייעים בהורדה במשקל?

בהחלט! אלו מכם שורצים להאיץ את הליך הדיאטה ועדיין לשמור על הבריאות שהינה מטרת העל, יכולים לעשות זאת באמצעות כמה מוצרים שונים. הראשון הוא חומץ התפוחים. כבר אלפי שנים שחומץ התפוחים מוכר כתרופה עתיקה ועממית, והוא מבוסס על הליך תסיסה כפול של התפוחים. עד היום לא יודעים במדויק איך הוא מסייע לתהליך ההרזיה, אך התוצאות מדברות בעד עצמן. הסברה היא כי שתיית החומץ טרם הארוחה שלכם, מסייעת לכם בתחושת השובע ועליית רמות הסוכר בדם. חומץ התפוחים מסייע ותומך בתכנית דיאטה מבוקרת ובריאה.

בנוסף, תוכלו ליהנות גם מתרסיס ההרזיה של ד"ר סיימונס. תרסיס זה נועד לריסוס בפה טרם הארוחות שלכם. התרסיס המדובר הינו תרסיס המעניק חלופה הולמת ל-HCG. התרסיס מאפשר לכם להגיע לתוצאות נפלאות ומסייע ישירות בהליך הירידה במשקל. מה שברור כעת הוא שאתם יודעים איך מרזים אחרי החגים.