X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

מטפלים באופן טבעי בדלקת בדרכי השתן

מדובר כנראה על הדלקת היוצרת את המבוכה הגדולה ביותר גם בקרב נשים וגם בקרב גברים. המציאות כיום היא שלא מעטים בכלל אלו הסובלים ממנה, ורבים אלו המוצאים עצמם ניצבים אל מול סימני שאלה רבים אודות דרכי ההתמודדות עם הדלקת. אלו הסובלים מדלקת בדרכי השתן לא רק שמוצאים עצמם נבוכים, אלא גם מתוסכלים ובעיקר כמהים לפתרון טבעי. לשמחתכם, ישנו גם טיפול טבעי לדלקת בדרכי השתן שיוכל לסייע לכם להתמודד עם אי הנוחות הזמנית. מה הם תסמיני הדלקת, איך קרה ואתם סובלים ממנה שוב ומה דרכי ההתמודדות?

איך קרה וגם לכם יש דלקת בדרכי השתן?

אז מה הן סיבות לדלקת בשתן? אלו הסובלים מהדלקת רוצים לדעת ממה נגרמת להם הדלקת, בעיקר על מנת להבין האם ישנו טיפול מנע שיכול לסייע להם להימנע מהדלקת בפעם הנוספת, רגע לפני שהיא מגיעה לביקור. הזיהום מתרחש בעת שחיידקי מעי, שהינם לרוב ממשפחת אי-קולי, מצליחים להגיע אל מערכת השתן וכך נוצרת לה הדלקת. למרות שנשים הן אלו הסובלות יותר מהדלקת בעקבות המבנה האנטומי שלהן המייצר גישה נוחה שבין פי הטבעת ומערכת השתן, דלקת בדרכי השתן אצל גברים נפוצה גם היא.

תסמינים לדלקת בשתן – מה אתם מרגישים?

אלו הסובלים מהדלקת באופן כרוני כבר מכירים היטב את מניפת הסימפטומים, אך אלו מכם שחווים את הדלקת בפעם הראשונה ותוהים האם מדובר על דלקת בדרכי השתן, כדאי שתכירו את התסמינים השונים. ראשית, הצורך בלתת שתן עולה באופן משמעותי עד למצב כזה בו אתם חשים כי עליכם להגיע אל השירותים כמה פעמים בשעה. בעת שנותנים שתן, מדווחים הסובלים מהדלקת על תחושת צריבה הגורמת לאי נעימות רבה הנוכחת בשלפוחית השתן או בצינור השופכה. לא אחת ישנם תסמינים אקוטים יותר המגיעים גם בדמות חום גבוהה, תחושה של רעידות וצמרמורת, כאבים באזור הגב ובמקרים קיצונייים יותר ישנה גם נוכחות של דם בשתן.

פתרונות טבעיים לבעיות בדרכי השתן – יש מה לעשות?

המגמה כיום היא לדבוק כמה שיותר בטבעי ולזנוח את כל מה שלא טבעי. כך, אלו הסובלים באופן כרוני מהדלקת הטורנדית מבקשים למצוא טיפול טבעי שיקל על היסמפטומים ובעיקר ישיב אותם לקו הבריאות בחזרה. אין כל ספק כי היה עדיף שלא הייתם סובלים מהדלקת, אך תשמחו לדעת כי ישנם כמה טיפולים טבעיים שיכולים לסייע לכם רבות.

ראשית, החמוציות. ישנם לא מעט מחקרים המצביעים על כך כי חמוציות וגם מיץ חמוציות יכולים לסייע לכם. החמוציות תורמות בכך שהן משנות את החומציות שבשתן וכך הן מצליחות לפגוע בחיידק. כמו כן, החמוציות תורמות גם באופן זה שהן מצליחות למנוע מחיידקי המעי להתפשט ואפילו יש להן מעט סגולות אנטיביוטיות. שימו לב: החמוציות גם מסייעות לכם כטיפול מונע, אך גם במקרים בהם אתם כבר סובלים מהדלקת. לטובת טיפול מונע, שתו כוס של מיץ חמוציות פעם ביום, ואם הדלקת כבר הגיעה לבקר – ההמלצה היא לשתות עד כארבע כוסות מיץ חמוציות ביום.

בנוסף, כדאי שתכירו גם את D מאנוז: מדובר על רכיב שהינו דמוי סוכר שבפעולתו הוא מצליח להיצמד אל החיידק שגורם את הזיהום. מה שקורה בפועל הוא שבעת הטלת השתן, החיידק מצליח לצאת מהגוף וכך נפתרת לה הדלקת. דלקת בדרכי השתן אצל נשים וגברים אינה דלקת נעימה וחשוב לטפל בה בדחיפות על מנת להיפטר מתחושת אי הנעימות והמבוכה.

יש לכם דלקת? אמצו דפוסים בריאים

במידה ואתם מוצאים עצמכם פעם נוספת סובלים מהדלקת, כדאי לאמץ כמה דפוסים בריאים שיכולים למזער את הנזק. ראשית, חשוב מאד לא להתאפק ולהטיל שתן בכל עת שאתם מרגישים צורך – גם אם הדבר גורם לכם למבוכה בסביבת הלימודים או המשפחה. הסיבה? דחיית הטלת השתן מביאה לכך שהחיידקים הופכים עמידים יותר.

בנוסף, נסו להימנע ככל הניתן משתיית קפה ואלכוהול. משקאות מסוג זה גם מגרים את השלפוחית שלכם ואם לא די בכך, הם גם מדכאים ברמה מסוימת את המערכת החיסונית שלכם – הדבר האחרון שתצטרכו כעת. החליפו את כוס הקפה בבוקר לכוס של משקה אחר נטול קפאין, ולגבי האלכוהול? הרימו לחיים עם החברים בזמן המתאים לכבוד ריפוי הדלקת.