X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

מנקים את הבית ומחבקים את הסביבה עם חומרי ניקוי אקולוגים

המודעות הגבוהה לשמירה על הסביבה נמצאת כיום בשיאה. רבים עושים לא מעט על מנת לתרום לסביבה בפעולות פשוטות: החל מאיסוף בקבוקי פלסטיק המיועדים למיחזור ועד לשימוש בדוד שמש החוסך את האנרגיה החשמלית ומתבסס על שימוש במשאב אנרגיה קיים: השמש. אולי תופתעו לגלות, אך תוכלו לתרום לסביבה גם בכל הקשור למלאכת הניקיון שאתם מבצעים, או שמבצעים בשבילכם. גם אם אתם אנשים פרטיים המנקים את הבית הפרטי וגם אם אתם בעלי משרדים העובדים בצמוד לחברת ניקיון, דעו כי ניתן להיות עם הפנים קדימה ולתרום לסביבה עם מוצרי ניקוי אקולוגיים.

החשיבות הגדולה של ההיגיינה

בעבר לא הייתה חשיבות כה גדולה להיגיינה, מה שהוליד לא מעט מחלות ובעיות בריאותיות. כיום, הודות למודעות הגדולה שמקורה בטכנולוגיה המתקדמת ובמחקרים שונים, יודעים לקשור באופן ישיר בין מידת ההיגיינה ובין איכות החיים ורמת הבריאות. כל עוד אתם מאמצים הרגלים של ניקיון סביבתי וניקיון אישי, אתם מעלים את הסבירות להימנע ממחלות זיהומיות שונות. כעת, כל שנותר לכם הוא להתקדם אל חומרי ניקיון איכותיים יותר וידידותיים יותר. כל בני האדם בעולם המערבי כיום עושים שימוש נרחב במוצרים שונים לרבות שמפו, סבון ידיים וסבון גוף. מה אם היו אומרים לכם שתוכלו לעשות שימוש באותם מוצרים אך עם שדרוג מהותי: מוצרי ניקיון אקולוגי?

מדוע דווקא חומר ניקוי אקולוגי ולא מתועש?

אחת השאלות השכיחות ביותר היא מדוע לדבוק דווקא בחומרי הניקיון האקולוגים ולא באלו המתועשים. המציאות כיום היא שהחומרים המתועשים נגישים יותר וזמינים יותר, זאת מאחר והם אלו הנמצאים בחזית המדפים של חומרי הניקיון במרכולים השונים. מטבע הדברים, הצרכנים נמשכים למה שיותר נגיש, וכך חומרי הניקיון הירוקים לא נמצאים בתודעתם של רבים. החומרים המתועשים הם חומרים מאד חזקים, כך שבכל הקשור ליכולות הניקיון שלהם הם אכן מצטיינים. הבעיה הגדולה היא שבעקבות העוצמה הרבה שלהם, הם פוגעים בסביבה. בעוד הם מסייעים בדבר אחד שהוא השמדת החיידקים, הם מזיקים לדבר אחר: פגיעה נואשת בסביבה לאחר שהם מגיעים לקרקע ולים הישר מהביוב.

ניקיון אקולוגי מוציא אתכם נשכרים!

כעת, גם לכם יש את ההזדמנות לדאוג לעצמכם לסביבה נקייה מבלי שאתם צריכים לפגוע בסביבה! כיום נמכרת מניפה עשירה של חומרי היגיינה ירוקים הכוללים בין היתר נוזל כלים אקולוגי וגם שמפו אקולוגי. המוצרים כיום הופכים יותר ויותר נפוצים, כאשר בפעולתם הם מצליחים להתפרק במהירות, כך שהם אינם פוגעים בסביבה. היתרון הגדול? התרומה לסביבה לא באה על חשבון רמת הניקיון החשובה לרבים. התקדמו גם אתם אל חומרי ניקוי ירוקים!

חומרי הניקיון בטוחים יותר גם לכם!

מאחר ומדובר על חומרי ניקיון, מה שחשוב לרבים לדעת תחילה הוא עד כמה חומרי הניקיון הירוקים אפקטיבים ועושים את העבודה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמי שמגיע במגע ישיר עם חומרי הניקוי ומי שמריח אותם, הוא אתם בעת הניקיון. שימו לב כי מעבר להיבט התרומה לסביבה, הניקיון האקולוגי תורם באופן ישיר גם לכם עם החשיפה אל חומרי הניקיון. החומרים האקולוגים נהנים מתווית מחמיאה של רעילות נמוכה מאד, ובמוצרים שונים אף ברעילות שאינה קיימת כלל. המשמעות? הניקיון שלכם הופך בטוח יותר וידידותי יותר לכם. האחריות שלכם כלפי המשפחה והילדים אינה רק האחריות לבסס סביבה נקייה, אלא גם סביבה בריאה. על כן, דעו כי החומרים בהם אתם עתידים לעשות שימוש יעילים מאד, תוך שאינם מזיקים לכם וליקרים לכם מכל.