X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

בישראל, מעט באיחור ביחס לארה"ב ואירופה, השימוש בתוספי מזון הופך נפוץ יותר ויותר מאז סוף האלף הקודם. תוספי מזון נמכרים כיום גם בבתי מרקחת, רשתות ה"פארם" למיניהן, חנויות טבע ואפילו (לפחות תוספי המזון הפופולאריים ביותר) ברשתות הסופר ובמיוחד באלה המוכרים גם / בעיקר מוצרים אורגניים.
עם זאת חנות תוספי מזון היא המקום בו נוכל למצוא את המגוון הרב ביותר וכך לבחור לעצמינו את המוצרים המתאימים לנו ביותר.

 

מכיוון שחנות תוספי מזון, בניגוד לשאר בתי העסק בהם נמכרים תוספי מזון,  מתמחה בתחום זה מומלץ לבקר בחנות כזו כאשר אנו מעוניינים לברר ולבחור לעצמינו מוצרים כגון תוספי מזון, מזונות על, טבליות ויטמינים או מינרלים, תחליפי סוכר, חטיפי אנרגיה ועוד מוצרים הקשורים לתזונה משופרת, מאוזנת ובריאה יותר.

לא חייבים להגיע פיזית לחנות, קל למצוא חנות תוספי מזון מקוונת בה אפשר לשוטט, להתרשם ואפילו להיוועץ עם בעלי מקצוע, מומחים לתזונה המכירים את המוצרים בחנות ויכולים לסייע ולכוון אתכם לאלה שעשויים להועיל לכם.


מוצרים שנמצא בחנות תוספי מזון

למעשה תוספי מזון, כפי ששמם מעיד עליהם, הם מוצרים שנועדו לצריכה לא כמרכיבים עיקריים בתזונה אלה כמשלימים לה כאשר תפקידם הוא לוודא כי אנו מספקים לגופנו כמות בריאה של חומרים שונים. חנות תוספי תזונה, מטבע הדברים, תציע לנו מגוון מוצרים כאלה.  אולם לצידם של תוספי התזונה נמצא בדרך כלל בחנויות כאלה (המקוונות והפיזיות) עוד מגוון מוצרים מתחום התזונה הבריאה.

תוספי תזונה רבים מגיעים בצורת טבליות או כמוסות לבליעה. כך למשל אחד המוכרים ביותר האומגה 3 (ושאר מוצרים המבוססים על שמן דגים). תוספים אחרים מגיעים כנוזל (למשל שמן פשתן), פתיתים, עלים מיובשים, טיפות ועוד.

ברוב המקרים חנות תוספי תזונה תציע מגוון מוצרים המיועדים לאוכלוסיה מסוימת. כך למשל יהיו מוצרים מומלצים לנשים בהריון, לילדים, לבני הגיל השלישי ולספורטאים.
תחום תוספי התזונה לספורטאים הוא ענף במיוחד. מי שדורשים מגופם לעמוד בעומסים גבוהים של פעילות עשויים להפיק תועלת רבה מתוספי מזון כגון חומצות אמינו, חטיפי אנרגיה, אבקות וחטיפי חלבון, משקאות איזוטוניים, שורפי שומן ועוד.

מזונות על גם הם ימכרו בכל חנות טבע. כנראה שמזון העל המוכר ביותר הוא הספירולינה, שהיא אצה הגדלה במים מתוקים ונמכרת לצריכה בטבליות או באבקה. אולם כל מזון שהינו בעל סגולות המעניקות ערך מוסף בצריכתו מעבר להזנה בסיסית של הגוף יכול להיחשב כמזון על ולהימכר בחנות תוספי מזון.
כך למשל מגוון תוצרי דבורים, אלוורה, מוצרים מפולי קקאו, כלורלה (גם היא אצת מים מתוקים), עלי עשב שעורה (מכונים Green magma) ועוד.

על ההבדל בין חנות תוספי תזונה וחנות טבע

ישנן נקודות ממשק רבות בין חנות תוספי מזון לחנות טבע ולפיכך ישנה אי בהירות מסוימת באשר להתמחותם של כל אחד מסוגי חנויות אלה. אולם יש הבדלים בסיסיים בין תוספי תזונה למזון טבעי. כאשר מדובר על מזון טבעי הכוונה היא למוצרי מזון המגודלים בשיטות שונות מאלה שנמצא ברשתות המזון הרגילות, רבים מאיתנו נוטים לכנות מוצרי מזון כאלה בתואר "אורגניים". מזון טבעי עשוי להיות גם מוצרים חלופיים לחומרים בעייתיים אותם אנו נוהגים לצרוך (כגון סוכר, מלח, גלוטן ועוד).
מזון טבעי עשוי לכלול דגני בוקר, תחליפי חלב, פירות יבשים, קטניות, דגנים, דבש, טחינה, שמן זית (ושמנים אחרים), פסטה, מזונות על, שימורים למיניהם ועוד.

תוספי תזונה לעומתם תפקידם אינו לספק את התזונה הבסיסית לגוף אלה רק לוודא שאנו כוללים בה כמויות מספיקות של מגוון חומרים שעשויה לצמוח לנו תועלת מצריכתם. תוספי תזונה הם ריכוזים ותמציות הנרקחות מצמחים ומוצרי מזון אחרים, חלקם כאלה הנחשבים מזון טבעי או מזונות על.


בתי עסק רבים בתחום התזונה הבריאה מוכרים תוספי תזונה, מזונות על וגם מוצרי מזון טבעי ולפיכך קשה לסווגם ולקבוע אם מדובר בחנות טבע או חנות תוספי תזונה. חלוקה כזו נעשית בדרך כלל על ידי בעלי העסק עצמם לפי התמחותם העיקרים אך לעיתים גם משיקולים שיווקיים ענייניים פחות.


חנות תוספי מזון מקוונת

ברשת ניתן בקלות למצוא חנות תוספי מזון מקוונת. מכיוון שרובנו איננו מתמצאים דיינו בתזונה בכלל ובתספי מזון בפרט ישנו לכאורה חיסרון בחנות מקוונת שכן בחנות פיזית ניתן לדבר עם העובדים בה ולקבל מידע והכוונה.
אולם שיטות בחנות מקוונת יניב ללא ספק תועלת רבה, ניתן להתרשם בקלות ממגוון רב של מוצרים ולקרוא מידע מתומצת על כל אחד מהם. למי שיודע באיזה מוצר הוא מעוניין קל להשוות מחירים ולמצוא את חנויות בהן הם נמכרים במחירים המשתלמים ביותר.

טבע ספורט קסטל מפעילה חנות מקוונת המצליחה בארץ ומשרתת עשרות אלפי לקוחות מידי חודש בחודשו.

לרכישה בחנות יש צורך בהרשמה - הירשם עכשיו