X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

לצד כאבים שניתן לחיות לצידם והינם כאבים נסבלים, הרי שישנם כאבים שפשוט לא ניתן לסבול. בעת שאתם חווים כאבים שכאלו, כל שאתם כמהים לו הוא להיות שוב בריאים ולמצוא פתרון ומענה ראוי לכאב שמציק לכם ומפר את שלוותכם בשגרת היום שלכם. אחד מאותם כאבים כאלו הוא כאב הגרון, המקשה על שתייה ואכילה, ובעיקר פוגם משמעותית באיכות החיים שלה אתם רגילים. בעונת החורף, רבים אלו המלינים על כאבי הגרון כאשר ספקטרום הכאב הינו נרחב ויכול להיות עד לרמה בלתי נסבלת של ממש. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומקבלים בזרועות פתוחות את הכאב לגור איתכם, לבטח תשמחו לגלות כי יש מה לעשות עם כאב זה.

העדיפו תמיד את המענה הטבעי

אם סבלתם כבר פעם מכאב גרון, אתם בטח מכירים את הרוטינה: ביקור אצל הרופא המסתכם במרשם לתרופה. כיום, יותר מתמיד, ישנה המודעות לכך שהמוצרים הטבעיים הינם עדיפים יותר, וכי מידת ההשפעה שלהם מטיבה יותר ויעילה יותר. רבים אלו המביעים סלידה מהתרופות שמציעה הרפואה המערבית, ועל כן פונים דרך קבע אל המענה הטבעי שכיום זמין לקהלים רבים. לשמחתכם, כיום ישנם מספר תכשירים טבעיים שונים שיכולים לסייע בהקלה על הכאבים ולהעניק לכם את ההקלה שלה את מייחלים. הימים בהם הכאב היה תושב קבע בגרון שלכם – אינם עוד! מקלים על כאב הגרון כבר עכשיו.

לייעוץ והכוונה אישי מומלץ להתייעץ עם נטורופת באחד מסניפי טבע קסטל בטלפון: 1700-700-532

פרוטק S

אחד מאותם תכשירים מומלצים שיכולים להקל משמעותית על כאב הגרון שלכם ועל אי הנוחות הכללית, הוא ה-פרוטק s. ראשית, הרי שהעובדה כי מדובר על תרסיס, מקלה על רבים שכן לא מעטים אלו המביעים סלידה ממענה המגיע במצבי צבירה אחרים. התרסיס המדובר מכיל מגוון רחב של תמציות שונות של צמחים בעלי סגולות רפואיות. אילו צמחי מרפא מכיל התרסיס? תמציות של תימין, מרווה רפואית וגם מאכינצאה. אם אתם סובלים מכאבי גרון וזיהומים שונים שמקורם בחלל הפה, הרי שהתרסיס הזה עתיד לסייע לכם רבות ולהשיב אתכם אל דרך המלך ולשגרת חייכם. התרסיס ידוע בהקלה המיידית שלו ואתם יכולים להשתמש בו מספר פעמים ביום.

 

אנגיולייט

תרסיס נוסף המומלץ לאלו שהחורף מביא להם לא רק מזג אוויר נעים ואירופאי, אלא גם כאבי גרון. אם גם אתם נמנים בין אלו שסובלים דרך קבע מכאבים שמקורם בגרון והאף, ואפילו מדלקות באיזור, הרי שתוכלו להנות מהקלה והטבה משמעותית עם התרסיס המדובר. גם כאן, מדובר על מענה המגיע בפורמט של תרסיס, כך שלא מדובר על טעמים חזקים ודומיננטים המונעים מלא מעטים לצרוך תכשירים מסוימים. התרסיס מבוסס על שילוב ייחודי של מספר תמציות צמחים המחטאות ומקלות על הכאבים. התרסיס מכיל תמציות של צמח האכינאצה, שאחת הסגולות שלו היא חזיוק המערכת החיסונית, וכתוצאה מכך היכולת להילחם בחיידקים ומחלות זיהומיות שונות. אלו מכם שרוצים להשתמש בתרסיס להתזה חיצונית על פצעים – הרי שהדבר אפשרי.

 

חוסן

תרסיס נוסף שידוע במעלות הרבות שלו הוא "חוסן", המורכב מפרופוליס, מרווה רפואית, מנטה ואכינציאה. התרסיס חיוני ויעיל למענה לבעיות שונות הנוכחות בחלל הגרון והפה. התרסיס מקל, מחטא, מסייע ומשקם רקמות שונות בחלל הפה והגרון, והינו יעיל במיוחד בעת שמדובר על דלקות חריפות בגרון ומזור לכאבים בעקבות הזיהומים השונים. אם אתם סובלים מצרידות בעקבות כאבי הגרון, עם "חוסן" אתם תחושו הקלה גם בהיבט הזה. כל שנדרש מכם הוא להתיז בעדינות בחלל הפה, ולחכות להקלה המיידית על הכאבים ועל אי הנוחות הכללית שמלווה אתכם. לא סובלים – אלא מתיזים עם התרסיס ועוברים את החורף בשלום.