X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

prednisolone cost

buy prednisolone 5mg tablets uk crossbordercapital.com buy prednisolone 5mg uk

  לקוחות יקרים , 
הישארו מעודכנים  

  בשעות הפעילות שלנו  
  המצוינות כאן:  

https://bit.ly/2TTwgZ0

 

 חזרו למלאי!!! 
 טבליות אלקטרוליטים GU 
להכנת משקה אלקטרוליטים ללא פחמימות
לחצו למחיר מיוחד!

 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!

 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

איך מטפלים טבעי בעצירות?

לכל אדם ישנם הרגלי יציאות אחרים. בעת שישנו שינוי לרעה בהרגלי היציאות, הרי שעולה החשד לעצירות. לרוב, אלו המלינים על העצירות מדווחים על צואה קשה יותר, ולעתים הסימפטום הוא דווקא כמות קטנה יותר של צואה בהשוואה לכמות המאופיינת בדרך כלל. יציאות תקינות מוגדרות כיציאות של 3 פעמים ביום ועד פעם בשלושה ימים, כאשר תדירות נמוכה יותר בהחלט יכולה להעיד על עצירות. לצד עצירויות המגיעות בתקופות שונות בחיים ובתדירות נמוכה מאד, ישנם אלו הסובלים מתופעת העצירות הכרונית המוגדרת כרבע מהזמן לאורך תשעים ימים.

אל המעי הגס מגיעות כל שאריות המזון שלא הצליחו להתעכל, כאשר חלק מאותן שאריות הינם הסיבים התזונתיים. בתוך המעי הגס מתבצעת ספיגה חוזרת של מים מחלל המעי חזרה אל הדם. הסיבים התזונתיים הינם בעלי כושר ספיגה, מה שאומר שהם לוכדים חלק מהמים הנמצאים בחלל המעי. כך, הסיבים התזונתיים הלוכדים את המים שומרים על צואה רכה מספיק בשביל שהמעי יוכל להתמודד איתה ולהוציאה מהגוף. בעת שאדם אינו שותה מספיק או לא צורך סיבים תזונתיים, הצואה הופכת קשה יותר ויבשה יותר. כידוע, שרירי המעי דוחפים את הצואה כלפי כיוון אחד – יציאה מהגוף, ובעת שהצואה הופכת קשה הרי שתהליך היציאה הופך מורכב יותר וכואב יותר. על מנת לרכך את היציאות, ניתן להסתייע בחומרים טבעיים המסייעים לטיפול טבעי בעצירות.

מניעת עצירות באמצעות שינוי הרגלי החיים

על מנת להקל על היציאות ולהעלות את תדירות היציאות, חשוב תחילה לשנות את אורח החיים. ראשית, חשוב להקפיד על שתייה מספקת. לא אחת, אלו הסובלים מעצירות מעידים כי אינם שותים מספיק. מנגד, בעת שמקפידים על שתייה מרובה וצורכים סיביים תזונתיים, מפחיתים את הסיכוי לקושי ביציאות. שתייה מאוזנת מוסיפה נוזלים אל סביבת המעי הגס - התוצאה היא הגדלה של נפח הצואה, מה שמאפשר תנועה רכה יותר וקשה פחות. ההמלצה היא על שתיית מים, כאשר כדאי להימנע מאד ממשקאות המכילים קפאין – משתיית קפה ועד שתיית משקאות קולה, כיוון שקפאין משתן וגורם בכך לאיבוד מים. כמו כן, גם אלכוהול מסתמן כמשקה משתן התורם להתייבשות, כך שכדאי להפחית גם בו.

איך צורכים סיבים תזונתיים? בין היתר עם אכילה של פירות וירקות, קטניות ודגנים מלאים. טיפול טבעי בעצירות קשה כולל גם מניעה של מאכלים שדווקא יכולים לתרום לעצירות כמו מזונות מטוגנים, שתיית מרובה של קפה, פחמימות פשוטות ומזון מעובד. כמו כן, ניתן לדבוק גם בפעילות גופנית אירובית המסתמנת גם היא כתורמת לפעילות ותנועתיות של המעי.

זיכרו כי התזונה אותה צורכים כיום בעולם המודרני-מערבי מבוססת בעיקר על שומנים ופחמימות ופחות על סיבים. עובדה זו לא תורמת לסביבה דינאמית ותנועתית יותר, כך שאימוץ הרגלי חיים נכונים לרבות דבקות במזונות מומלצים, יכול לא אחת לפתור את בעיית העצירות. סיבות נוספות שיכולות לגרום לעצירות כוללות מתחים נפשיים, תחושות לחץ ונטילה של תרופות שתופעות הלוואי שלהן מופיעות בדמות קושי ביציאות.

תוספי תזונה למניעת עצירות – מה מומלץ?

הנטייה כיום היא לדבוק כמה שיותר בטבעי, ועולם תוספי התזונה מביא בשורה גם לאלו מכם המעוניינים בפתרון בדמות תוספי תזונה לעצירות. תוספי התזונה המסתמנים כיעילים למניעת עצירות כוללים את ויטמין C, חומצה פולית, B12, כלורופיל ומיצויים של פירות וצמחים שנים. בעקבות שינויים הורמונליים, לא מעט נשים הריוניות מעידות על תחושת עצירות ועל כן הן דורשות במענה בדמות טיפול טבעי בעצירות בהריון. בעת שמדובר על נשים בהריון ועל ילדים שהוריהם מחפשים להם טיפול טבעי בעצירות אצל ילדים, מומלץ להסתייע בעצת הרופא המטפל.

כמו כן, ישנם מזונות שמקלים באופן משמעותי על תחושת העצירות, תוך שהם תומכים בפעולת המעיים התקינה. מזונות אלו כוללים את השזיפים, התמר ההינדי, תאנים, סלק, תה חם, שמן זית, פול, מאש, זרעי פשתן, אלוה ועוד.