X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532


הכי טבעי שרק אפשר: נלחמים בשפעת

אתם מוצאים עצמכם שוב נלחמים בשיעול בלתי נסבל, חום המקשה עליכם לתפקד, צמרמורות הגורמות לאי נעימות וכאבי ראש עזים? מחלת השפעת הינה תוצר של היחלשות המערכת החיסונית בגופכם. ממה המערכת נחלשת? מגורמים רבים המשפיעים עליכם כמו לחץ בעבודה, מתחים נפשיים ואפילו תזונה שאינה מאוזנת המחלישה אתכם. למרות שהמנוחה היא התרופה הכי טובה שניתן להעניק לכם בעת שחליתם בשפעת, עדיין רבים החולים המחפשים טיפול טבעי לשפעת – כזה שיעלים את הסימפטומים וישיב אותם לקו הבריאות. ומה אתם תוכלו לעשות בפעם הבאה כשהשפעת מגיעה לבקר? לפניכם תרופות סבתא מומלצות לצד תוספי תזונה שיחזקו את גופכם.

ואם לסבתא הייתה תרופה: תרופות הסבתא המובילות

לאורך שנים סומנו תרופות הסבתא כתרופות הבריאות ביותר והיעילות ביותר שיכולות לסייע לסילוק מניפה רחבה של סימפטומים. אחת התרופות המזוהות ביותר עם מחלת השפעת היא מרק העוף. במקרה זה של מרק העוף לא מדובר רק על תרופת סבתא המבוססת על מתכון עתיק יומין, אלא על תרופה המבוססת מחקרית, שכן ישנו מחקר שמצא כי בכוחו של מרק העוף לסייע בתסמיני הזיהום הנוכחים במערכת הנשימה.

בנוסף, פירות הדר מסתמנים גם הם כתרופה טבעית ויעילה זאת מאחר והם עשירים בויטמין C התורם רבות לחיזוק  הגוף. תרופה נוספת יעילה היא תה עם ג'ינג'ר. שתיית התה יכולה להתבצע ללא כל הגבלה, כאשר מספר הכוסות המינימאלי עומד על 3 כוסות. שתיית התה תעניק לכם הקלה בליחה שנוצרת תוך שתרגישו הטבה כללית עם יתר הסימפטומים הגורמים לאי נוחות. לצד תרופות הסבתא, מומלץ להעניק לגוף מנוחה.

תוספי תזונה מומלצים למניעת שפעת – מחזקים את מערכת החיסכון

לצד תרופות הסבתא שיכולות לסייע לכם רבות, ישנם גם ויטמינים לחיזוק מערכת החיסון. לא תמיד ניתן להגיע להרמוניה מושלמת המגיעה מהאוכל הנכנס אל הגוף, כך שיש צורך בתוספים שונים המחזקים את מערכת החיסון והופכים אתכם לבריאים יותר וחזקים יותר. ויטמין C מומלץ לכם מאד משתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא שהוא מתפקד כטיפול מונע, והסיבה השנייה היא שהוא יעיל גם לאחר שחליתם בשפעת.

הויטמין תומך בגופכם ומחזק אותו מאד, תוך שניתנת מעטפת הגנה למערכת החיסונית. מאחר והמערכת מתחזקת, כך פוחת הסיכוי לחלות בדלקות וזיהומים שונים, לרבות בשפעת. המשמעות היא שצריכת הויטמין הופכת אתם לחזקים יותר ועל כן מדובר על טיפול מנע איכותי. מנגד, אם כבר חליתם בשפעת, צריכת הויטמין יכולה להקל משמעותית על התסמינים השונים וכך לאפשר לכם לעבור את המחלה בקלות יתרה.

תוסף נוסף הינו שילוב של שני צמחי מרפא: אסטרגלוס בשידוך עם אוניה דה גטו. ישנם תוספים המתאימים גם לילדים ותפקידם לחזק את הגוף, ותוסף זה הוא אחד מהם. הצמחים הללו מוכרים כבר שנים רבות כחלק מהותי ובלתי נפרד מהרפואה הטבעית. תוכלו להזין גם את גופם של ילדכם בתוסף זה המגיע בדמות סירופ – כך שילדים יכולים לצרוך אותו בקלות.

כמוסות אכינצאה הן תוסף נוסף והן מבוססות על צמח האכינצאה. לא מעטים אלו שכבר הכתירו את הצמח כאנטיביוטיקה של הטבע, זאת מאחר והצמח מאופיין בפעילות אנטיביוטית. מקורות הצמח הן בדרום אמריקה, אך כיום השימוש בו נפוץ ברמה בינלאומית. הרפואה המודרנית מחבקת את הצמח הודות לסגולותיו הכוללות בין היתר את חיזוק הגוף, כך שגם כמוסות אלו יכולות לסייע לכם רבות עם התמודדות במחלת השפעת.

החלמתם? הטיפול טרם הסתיים

המון פעמים חולים אשר החלימו וחשים לפתע חיוניים, חוזרים מיד אל השגרה שלהם בשיא המרץ. אכן, הייתה חסרה לכם החיוניות שכל כך מאפיינת אתכם, אך חשוב לתת לגוף שלכם להסתגל מחדש ללוח הזמנים שלכם שכולל הכל חוץ ממנוחה. על כן, הדרך שלכם לאפשר לגוף לחזור לעצמו היא באמצעות תזונה נכונה ומאוזנת. לא תאמינו כמה האוכל שאתם אוכלים משפיע על גופכם! נסו לחשוב על הרכב הפרטי שלכם – הרי שהמזון שלו הוא הדלק ובלעדיו הוא לא יכול להתקיים. דומה הדבר עם הגוף שלכם: הזינו אותו בדלק החיוני לו. עליכם לדאוג לעצמכם לצלחת מאוזנת המבוססת על פירות וירקות, חלבונים ופחמימות מורכבות. תזונה עשירה תעניק לגוף שלכם את הדלק לחזור לעצמכם וליהנות מבריאות טובה.