X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

 

תקופת החגים היא ללא ספק תקופה האהובה על כולם. מעבר לכך שהחגים מלכדים את המשפחה ומאפשרים להנות אחד מחברתו של האחר, הרי שגם ישנם ימי חופש רבים המעניקים את האפשרות להתפנות לעיסוקים חביבים, לצאת לחופשה מפנקת ובעיקר לנוח. לצד אלו, הרי שלא ניתן להתעלם מהעובדה כי תקופת החגים יכולה להיות גם מכשול לא קטן בעת שמדובר על שמירת המשקל.

 

אחד המאפיינים הבולטים של תקופה החגים הוא בעיקר ריבוי הארוחות. כולם רוצים להנות משפע נפלא המוגש בשולחן החג, אך גם כולם רוצים לשמור על גזרתם. קשה מאד לעמוד בפני כל השפע המוצע, כך שבלי ששמים לב וללא כל כוונה תחילה, לא מעטים אלו המסיימים את החג עם כמה קילוגרמים עודפים. הבשורה המשמחת היא שיש מה לעשות על מנת לשמור על הגזרה, גם בתקופת החגים.

 

ניתן להנות מכל העולמות

אורח החיים הבריא הינו כיום אורח החיים השלט אצל לא מעטים. יחד עם זאת, תקופת החגים לעתים שוברת את המוסכמות, ומאפשרת לרבים לסטות מדרך הישר, תוך ההבטחה כי "אחרי החגים" יחזרו לדיאטה. המטרה היא להנות מארוחות החג, ועדיין לא להתייסר על הקילוגרמים העודפים, שעד לא מזמן הושלו בעמל רב. כיום, הודות למניפת מוצרים טבעיים שונים, ניתן להקל משמעותית על מלאכת השמירה על הגיזרה. לצד בחירות נכונות בשולחן החג המטיבות מראש, הרי שניתן להפוך את תהליך השמירה וההרזיה לקלים ונוחים.

 

שורפים שומנים בקלות עם הידרוקסיקט HydroxyCut

שריפת השומנים מסתמנת כאחד מהיעדים הבולטים ביותר של אלו הדבקים באורח החיים הבריא. כיום, ניתן לשרוף שומנים בקלות ויעילות עם "הידרוקסיקט". מדובר על קפסולות המתאימות לספורטאים ואלו הדבקים דרך קבע באורח החיים הבריא, ורוצים להשיג תוצאות ולשמר אותן. עם נטילת הקפסולה של "הידרוקסיקט" מבית muscletech, עתידים המשתמשים לזכות בשמירה על האנרגיה, מחילוף חומרים בריא ומהיר ומשריפת השומנים בצורה אידיאלית. השילוש הזה מכשיר את הבסיס לירידה במשקל, וזאת כאמור בשידוך לאורח החיים הבריא הכולל תזונה נכונה ואימוני כושר.

חומץ תפוחים כמסייע להרזיה

דרך נוספת לשמור על הגיזרה בתקופת החגים, היא באמצעות חומץ התפוחים. כל שנדרש הוא לשתות את הכמוסות כשלוש פעמים ביום לפני כל ארוחה. ההמלצה היא לשתות ככמוסה עד שתי כמוסות, ואלו כבר יעשו עבור נוטלי הכמוסות את העבודה. את חומץ התפוחים יש לשלב עם תכנית נאותה של תזונה נכונה, כך שחומץ התפוחים מהווה תמריץ חיוני לתפריט הדיאטה ולשמירה על הגזרה. הרכב הכמוסות מורכב מחומץ התפוחים, מאצות, ויטמין b וסיבים תזונתיים. אם היה ניתן לחשוב שתקופת החגים הינה גזירה שלא ניתן לחמוק ממנה, הרי שכעת מונחת ההוכחה כי תקופת החגים יכולה להיות גם מאוזנת ובריאה.

מעתה והלאה – קפה ירוק

לא מעטים אלו המרבים לשתות לפחות כוס קפה אחת ביום, אך מה בדבר בשורת הקפה הירוק? מדובר על קפה שהוכח כיעיל בתהליך ההרזיה, וזאת הודות לחומצה הכלורגנית הנוכחת בפולי הקפה. החומצה המדוברת הוכחה ככזו המונעת השמנה, הודות ליכולת שלה לזרז את קצב חילוף החומרים, בנוסף ליכולת שלה להפחית משמעותית את רמות הגלוקוז בדם. עם שתיית הקפה, עתידים שותי הקפה הירוק להנות מהגברת ספיגת הסוכר במעיים, חיזוק מערכת החיסון וסיוע בתהליכי העיכול. זאת כאמור בנוסף למטרת העל הברורה: הירידה במשקל. תקופת החגים הקרבה הולכת להיות ללא ספק בסימן שנה טובה ובריאה.