X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

אורח החיים המודרני מאופיין בצורך להתנהלות יעילה, חסכונית בזמן ואשר לא פעם עשויה להגיע עד לכדי מצבי "כיבוי שריפות" ממש. נשים רבות משלבות בחייהן את תפקידיהן בבית, כאימא וכרעיה,  עם פיתוח קריירה ועיסוקים נוספים הקשורים לתחומי התעניינותם (חברות, לימודים, השתלמויות, תחביבים). כולנו זקוקים גם למעט זמן לבילוי כגון יציאה להצגה, לקולנוע או לבית קפה.

לעומס שיוצר אורח חיים כזה השפעה ישירה על יכולתנו להזין את גופנו באופן מאוזן, אחראי ובריא. בדיוק בנקודה זו נכנס לתמונה מולטי ויטמין לנשים.

מהו מולטי ויטמין?

מולטי ויטמין, כפי ששמו מרמז, הוא תוסף מזון המכיל מספר סוגים של ויטמינים ומינראלים. הויטמינים והמינראליים המצויים במולטי ויטמינים הם מן הסוג המצוי במקורות מזון טבעיים אולם, כפי שתואר לעיל, רובנו איננו צורכים כמויות מספיקות מהם באמצעות התזונה הרגילה שלנו.

מולטי ויטמינים מכילים בדרך כלל כמעט את כל הוויטמינים והמינראליים הדרושים לאדם אולם סוגים שונים של מולטי ויטמינים שמים דגש על סוגי ויטמינים ומינראליים שונים. כך למשל הרכב תכולתו של מולטי ויטמין לנשים הוא כזה המותאם לצרכי הגוף הנשי על מאפייניו הייחודיים. מולטי ויטמין לנשים יכול גם להיות כזה המותאם לתקופה מסוימת בחיים (למשל מולטי ויטמין בהריון) או להתמודדות עם תופעה מסוימת (למשל בריחת סידן, האטת תהליכי הזדקנות, נשירת שיער וכו').
אנשים הבוחרים להיעזר במולטי ויטמינים כדי להשלים את תזונתם עשויים גם לשקול ליטול שורפי שומן כדי לסייע בשמירה על משקל גוף תקין.

ייחודו של מולטי ויטמין לנשים

מולטי ויטמין לנשים מותאם להשלים את התזונה מבחינת רמות הויטמינים והמינראליים שרצוי שנשים יצרכו באופן יום יומי.
הדגש במולטי ויטמין לנשים הוא על ארבע מרכיבים; ברזל, חומצה פולית, אבץ וסידן.
מכיוון שנשים נוטות לייחס חשיבות רבה למשקל גוף תקין (אם לא מטעמי בריאות אז מטעמים אסטטיים גרידא) נלקחת בחשבון האפשרות שבמקביל למולטי ויטמין לנשים הן ייטלו גם שורפי שומן.

רכיב הברזל במולטי ויטמין לנשים

ברזל הוא מינרל חיוני המהווה חלק חיוני במנגנון הסעת החמצן בגוף. הברזל הוא אבן בניין להמוגלובין, חלבון שמכילות כדוריות הדם האדומות ואשר נקשר כימית לחמצן. ברזל הוא גם רכיב במיוגלובין האחראי לצבירת חמצן בשרירים.
חסר בברזל מכונה אנמיה שתסמיניה הם חולשה, עייפות, חיוורון, קוצר נשימה במאמץ ועוד.
ברזל מצוי במזונות כגון בשר אדום, מאכלי ים, בשר עוף, טחינה גולמית, סלרי, שקדים, קוואקר, דבלים (תאנים מיובשות), סוגים שונים של קטניות ועוד.
ספיגת הברזל בגוף מושפעת משילובים בין סוגי המזון אותם אנו צורכים ולכן אפילו שיש לו מקורות רבים אנו בקלות יכולים להגיע לחסר בברזל, במיוחד אצל נשים לאור תהליכים מטבוליים ופיזיולוגיים ייחודיים בגופן (המחזור החודשי למשל).

חלקו של הסידן במולטי ויטמין לנשים

רובנו מכירים אל חשיבותו של הסידן. אנו מקפידים לצרוך מאכלי חלב עשירים בסידן אולם, בדומה לברזל, ספיגתו של הסידן בגוף תלויה בגורמים רבים, כך למשל ידוע שצריכה שלמוצרי חלב עם אחוז שומן נמוך (שלעיתים נלווית לנטילה של שורפי שומן) פוגעת ביעילות ספיגת הסידן בגוף.
 מסיבות כאלה ואחרות קורה שנשים מגיעות למצבי חסר בסידן (במיוחד בגיל המעבר) דבר הגורם לבעיות שונות, במיוחד בעצמות אך גם בקרישת הדם, פעולות מערכת העצבים והשרירים, תפקוד הלב ועוד.
מולטי ויטמין לנשים יכיל סידן בכמות שתבטיח צריכה יומית מספק של מינרל חשוב זה.

חומצה פולית במולטי ויטמין לנשים

כאמור, אחד המרכיבים החשובים במולטי ויטמין לנשים היא החומצה הפולית. מדובר בוויטמין מסיס במים השייך לויטמינים מקבוצה B. לחומצה פולית תפקיד בייצור ד.נ.א, ייצור תאי דם אדומים במח העצם, לתפקוד תקין של מערכת העצבים ועוד.
מחקרים הראו שחסר בחומצה פולית אצל נשים בהריון מגדיל את הסיכוי להתפתחות מומים בעובר, עקב כך פורסמו בארצות רבות (ארה"ב וישראל ביניהן) המלצות לנשים בגיל הפוריות (ובמיוחד למי שכבר בהריון) להתחיל לקחת חומצה פולית.
עוד השפעה לטובה של נטילת מולטי ויטמין לנשים המשלים את צריכת החומצה הפולית היא הפחתת הסיכון להתפתחות מחלות לב.

נשים רבות נוטות לייחס חשיבות רבה יותר לצריכת קלוריות מועטה, לעיתים יחד עם נטילת שורפי שומן, כדי להגיע ולשמור על משקל נמוך ועל גזרה אטרקטיבית. הסכנה היא שאלה יבואו על חשבון הקפדה על תזונה נכונה. שימוש בתוספי תזונה, במיוחד מולטי ויטמין לנשים יש בכוחו לסייע להקפיד שגופינו זוכה לקבל את כל הדרוש לו כדי לשמור על תפקוד ובריאות תקינים.