X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

משלימים חוסרים בגוף באמצעות הויטמינים

כיום העולם המערבי מסתכל על התזונה הנכנסת אל הגוף לא רק ככזו המשמשת תכלית פונקציונאלית-הישרדותית בלבד, אלא גם ככזו המשרתת חוויה של הנאה ותשוקה. כך, מטרת העל של המזון לסייע בהתפתחות, גדילה ושמירה על הבריאות הוחלפה במטרות אחרות שלעתים גורמות לחסור איזון בגופם של רבים. המציאות היא שהתזונה שרבים צורכים בעולם המערבי אינה מספיקה על מנת לספק לגוף את כל שהוא צריך, והדרך לעשות זאת היא באמצעות השלמת חוסרים בדמות תוספי מזון כמו מולטי ויטמינים. כעת אתם יכולים להזין את גופכם במניפת הויטמינים החיוניים לו בקלות.

מה תפקידו כל של ויטמין בגוף?

האידיאל הוא כי תצליחו ליהנות מקשת הויטמינים הממלאים תפקידים חיוניים בגוף דרך המזון שאתם צורכים. המציאות היא כי לא ניתן תמיד להגיע לאיזון בכל הקשור לויטמינים רק באמצעות המזון, ועל כן מומלץ לצרוך את המולטי ויטמין המרכז בתוכו את כל שאפשר לבקש. מה התפקיד של כל ויטמין בגוף? לפניכם סקירה קצרה:

ויטמין A תורם רבות לכל הקשור לבריאות העיניים, תורם להתפתחות וגדילה ואף מחזק את המערכת החיסונית. קבוצת הוטימנים B כוללת שמונה ויטמינים שונים כאשר תפקידם בין היתר לסייע בחילוף החומרים של פחמימות וחלבונים, סיוע בהתפתחות ובגדילה, עזרה בעיכול סדיר וגם ישנה תרומה לבריאות השיער ובריאות העור. כמ כן, ויטמינים נוספים מהקבוצה נמצאו כחיוניים לנשימה תקינה ולנדודי שינה.

ויטמין C הוא הויטמין התורם לביסוס רקמות חזקות בגוף ומסייע בכל התהליכים הקשורים להורמונים. ויטמין D הוא זה הדואג לספיגת המינרלים ואחראי על חיזוק השיניים. בכל הקשור לתקינות התאים בגוף – הרי שזה הוא ויטמין E שגם דואג להאטת קצב ההזדקנות. לבסוף ישנו הויטמין K שתפקידו לבנות עצמות וכלי דם.

מדוע צריך להפריד בין מולטי ויטמין לאישה ולגבר?

בריאות היא נחלתם של כולם – מגדולים ועד קטנים, כך שאין קבוצה ייעודית שצריכה לצרוך את המולטי ויטמין, אלא הוא יעיל לכל קבוצות האוכלוסייה. אורח החיים בעולם המערבי סובל כיום מתזונה מתועשת-מעובדת שאינה בריאה בלשון המעטה, והאוכל שכל כך אמור להטיב עם הגוף – לא בדיוק עומד בהצלחה במשימתו. נדמה כי מצד אחד האוכל הפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות ורבים צורכים אותו בכמויות אדירות, אך עדיין הגוף נמצא בחוסרים. התזונה הפכה עודפת, ולא בדברים טובים. אמנם כולם צריכים את אותם הויטמינים, אך כל קבוצת אוכלוסיה זקוקה למינונים שונים המותאמים במיוחד לה. כך למשל מולטי ויטמין לאישה יכיל יותר ברזל מאשר מולטי ויטמין לגבר, כיוון שנשים מאבדות יותר ברזל במחזור החודשי. כמו כן, מולטי ויטמין לילדים יכיל מינונים המותאמים לגופם, שמצד אחד קטן אך מצד שני נמצא בתהליכי גדילה.

כוחו של המולטי ויטמין

המודעות לתוספי התזונה כיום נמצאת בשיא, שרק הולך וגדל עם כל יום שעובר. לא מעטים אלו הצורכים תוספי תזונה של ויטמינים אחדים בלבד, להשלמה של חוסר ספציפי. לעומת זאת, צריכה של מולטי ויטמין נותנת מענה כולל של כל הויטמינים, כך שמקבלים את המכלול השלם שהגוף צריך. תוכלו לצרוך את הויטמינים גם באמצעות מולטי ויטמין נוזלי המאפשר צריכה נאותה של ויטמינים בדרך קלה ונוחה, אשר גם ידידותית למתקשים בבליעה.

מה חשוב לדעת?

קהל היעד של המולטי ויטמין הינו רחב, אך כן חשוב לדעת כי ישנם תכשירים המיועדים לגברים, לנשים וגם מולטי ויטמין לספורטאים. המוצרים השונים המוצעים מכילים בתוכם מגוון רחב של מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו ועוד מרכיבים חיוניים אחרים. המוצרים כיום מיוצרים בטכנולוגיה חכמה המאפשרת להתאים את המוצרים בדיוק מושלם לקהל היעד שלו על פי סוגים ומינונים: מולטי ויטמין המתאים לנשים, גברים וגם מולטי ויטמין בהריון.