X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

 

איך מנקים את הגוף מרעלים

 

המילה "רעלים" אצל מרבית האנשים לא עולה בהקשרים חיוביים. מה קורה בעת שמדובר על רעלים הנמצאים בגוף? רבים מחפשים אחר דרכים לנקות אותם ולהיפטר מהם. גם אם אתם עוקבים אחר טרנדים של בריאות וגם אם אתם פשוט פתחתם את העיתון בשנים האחרונות, לבטח שמעתם או קראתם על ניקוי רעלים מהגוף. מרבית האנשים דואגים להזין את גופם עם מזון בריא על מנת לטפח גוף בריא וחזק ככל הניתן, אך האמת היא שלאורך החיים, מצטברות כמויות גדולות של רעלים בגוף שצריך לנקות אותם.

ניקוי רעלים, למה זה טוב? משום שלאורך הזמן מצטברות כמויות של רעלים כתוצאה מצריכת תרופות שונות, חומרי ניקוי, זיהום האוויר שהולך ומחמיר וכדומה. כל אלו משפיעים על הגוף והגיע הזמן לנקות אותם מהגוף. אם בעבר רעלים אלו היו כסוג של גזרה, הרי שכיום ישנן מספר דרכים יעילות לנקות אותם. לרוב ניקוי הרעלים עולה בהקשר של ניקוי רעלים והרזיה, אך דעו כי ניקוי שכזה חיוני גם אם אינכם מתכננים להוריד במשקל. מדובר על תהליך שעל פי הרפואה הטבעית הינו תהליך חשוב וחיוני לגוף.

היכן מצטברים הרעלים? בכבד!

עוד לפני שמתעמקים בשאלה מה זה ניקוי רעלים וגם איך עובד ניקוי רעלים, חשוב בעיקר להבין לאן מגיעים כל הרעלים. הכרת הגוף שלכם הינה חיונית לדרך, בעיקר בעת שאתם מעוניינים לדבוק באורח חיים בריא שהינו הדרך הטובה ביותר להישמר מהרעלים. הכבד מתפקד כאיבר מסנן בגוף שלכם, מעין "פילטר" אם תרצו, כך שבתפקידו הוא מנקה את הדם מכל הרעלים הנמצאים בו. המשמעות היא כי בעת שאתם מדברים על ניקוי רעלים בדם, צריך להתמקד בעיקר בניקוי רעלים מהכבד משום שבו מצטברים לבסוף כל הרעלים.

מה שכן חשוב לדעת הוא שישנם צמחי מרפא שונים, שבתפקידם תורמים לכבד בפעולתו. איך זה עובד? אותם צמחי מרפא, הכוללים בין היתר את עלי הזית, שן ארי והסרפד, למעשה מסייעים לכבד לשחרר את הרעלים שבו ישירות אל מערכת העיכול. כך, אותם רעלים יכולים בסופו של דבר להיות מופרשים מהגוף, כך שאתם יכולים לנקוט בשיטה טבעית לחלוטין עם ניקוי הרעלים.

ניקוי רעלים עם פירות וירקות – איך עושים זאת?

כאמור, ישנן כמה דרכים לבצע את ניקוי הרעלים, כאשר אחת הדרכים היא באמצעות פירות ומיצים. תוכלו לעשות זאת לבדכם בבית, כאשר הכלל המנחה הוא להימנע תחילה משתיית קפה וגם להימנע מעישון. שתיית המיצים מבוססת על ירקות כמו סלק, גמבה, סלרי וקישוא, כאשר אתם גם יכולים לשלב מיצי פירות לארוחת הבוקר. ירקות ירוקים תורמים רבות לבריאות הגוף ומסייעים גם הם בתהליך ניקוי הרעלים.

אם אתם תוהים לגבי שילוב של ניקוי רעלים וספורט, דעו כי עם ניקוי רעלים שכזה ההמלצה היא לעסוק אך ורק בפעילות מתונה כמו הליכה לדוגמא, תוך שמומלץ מאוד להימנע מאימוני כוח ואימוני אירובי אינטנסיביים.

ניקוי רעלים עם חומץ תפוחים – איך זה עובד?

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא שיטה של ניקוי רעלים באמצעות חומץ התפוחים. מדובר על ניקוי רעלים המתבצע לאורך שלושה ימים בלבד, כאשר יש להשתמש בחומץ תפוחים אורגני שאינו מכיל סוכרים. עליכם להתחיל את היום עם שתיית מים וכך גם להמשיך אותו, כאשר לאורכו תצטרכו לשתות גם כמה כוסות של החומץ מהול במים. הארוחות שלכם צריכות להיות מבוססות על פירות, דגנים וירקות. הימים הבאים כוללים שתייה מרובה של מים ושל חומץ, כאשר המזון שיש לצרוך הינו ירקות, דגים ופירות. היום השלישי של הניקוי באמצעות חומץ התפוחים הינו יום שדליל יותר מבחינת התזונה, כאשר עליכם לשתות המון מים וחומץ תפוחים. מומלץ להתחיל את התהליך רק לאחר התייעצות עם רופא וקבלת ליווי מתאים.

כמו כן, חשוב לדעת כי על פי הגישות הטבעיות יותר, ישנם צמחים התומכים בכבד ומחזקים אותו לאורך תהליך הניקוי. צמחים שכאלו כוללים בין היתר את הגדילן המצוי.

אילו תוספי תזונה לניקוי רעלים קיימים?

ישנם תוספים שונים המסייעים לניקוי הרעלים והם כוללים תוספים של ירקות עליים ירוקים, כמוסות של שן ארי, תמצית סרפד, עלי ארטישוק ועוד. ניתן להשיג פורמולות שונות לניקוי הכבד בכמוסות או בנוזל, לפי נוחות השימוש האישית.