X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

prednisolone cost

buy prednisolone 5mg tablets uk crossbordercapital.com buy prednisolone 5mg uk

  לקוחות יקרים , 
הישארו מעודכנים  

  בשעות הפעילות שלנו  
  המצוינות כאן:  

https://bit.ly/2TTwgZ0

 

 חזרו למלאי!!! 
 טבליות אלקטרוליטים GU 
להכנת משקה אלקטרוליטים ללא פחמימות
לחצו למחיר מיוחד!

 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!

 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

 

פטרת ציפורניים – ממה היא נגרמת ואיך מטפלים

 

המילה "פטרת" מעלה אצל מרבית האנשים קונוטציות מאד לא טובות, בעיקר כאלו המתקשרות עם מונחים של היעדר אסתטיקה, בריאות והזנחה. עוד הרבה לפני שאלו הסובלים מהפטרת בציפורניים רוצים לדעת ממה היא נגרמת, הם בעיקר רוצים לדעת מה עושים עם פטרת ציפורניים. מדובר בסופו של דבר על זיהום המצוי בציפורני הרגליים, כאשר המקור לזיהום הינו פטריות. למרות מה שניתן לחשוב, בעיקר בגלל המבוכה של הסובלים מהפטרת לדבר עליה, מדובר על מחלה נפוצה מאד כאשר היא הופכת שכיחה יותר ויותר עם ההתבגרות.

חשוב מעבר לטיפול, שגם תדעו ממה נגרמת הפטרת, זאת על מנת שתוכלו להפחית את הסיכויים להימצאותה בכפות הרגליים שלכם. אם כן, הפטריות מחפשות אחר סביבה לחה וחמה המאפשרת להן להתפתח. לא טעיתם, וזו הסיבה כי הסביבה המתאימה ביותר לטיפוח הפטריות היא נעילת נעליים סגורות לאורך שעות היום. על כן, במידת האפשר וכל עוד שגרת היום שלכם מאפשרת זאת, נסו בחודשי הקיץ החמים והלחים לנעול סנדלים ולזנוח את הנעליים הסגורות.

מהם סימנים של פטרת ציפורניים?

למרות שאת האבחנה הסופית יקבע רופא המשפחה שלכם, דעו כי תוכלו לאבחן את הימצאות הפטריה בציפורניים לגמרי בעצמכם. אבחון מוקדם שלכם או לכל הפחות המודעות שלכם למצב שאינו תקין באזור הציפורניים, יאפשר לכם לקבל בהקדם האפשרי טיפול לפטרת ציפורניים. אם כן, הסימפטומים שעליכם לחפש הינם ניתוק של הציפורן מהאצבע – במקרים החריפים יותר, כאשר לרוב יופיעו סימנים בדמות ציפורניים שהופכות עבות יותר, כמו גם עכירות. בנוסף, ישנם אלו המלינים על כך שגוון הציפורניים שלהם השתנה, כאשר הוא נוטה להפוך לצהבהב או חום.

פטרת ציפורניים אצל ילדים היא מחלה מסוכנת?

למרות שמי שסובל בעיקר מהפטרת הם אנשים בוגרים ומבוגרים, גם ילדים יכולים לסבול ממנה. השאלה השכיחה היא האם מדובר על מחלה מסוכנת שיכולים להיות לה סיבוכים. חשוב לציין ובעיקר להרגיע כי לא מדובר על מחלה מסוכנת, כאשר ה"נזק" הגדול ביותר שהיא יוצרת הוא הפגם החזותי והאסתטי שכמובן שגם הוא חשוב. כן חשוב לדעת כי בעת שמזניחים את הטיפול ולא מתעניינים לגבי דרכי טיפול בפטרת ציפורניים, הפטרת יכולה להתפשט אל מחוץ לאזור הציפורניים ולפגוע גם בכפות הרגליים.

אז איך מטפלים בפטרת ציפורניים?

לשמחתכם, דרכי הטיפול בפטרת הינן פשוטות, קלות ונגישות, ואם לא די בכך – גם ישנו טיפול טבעי בפטרת ציפורניים ברגליים. אז איך מטפלים בפטרת בפועל? ראשית, באמצעות תמצית של עלי זית. לא אחת עלים אלו קיבלו את התואר המחמיא מאד של "האנטיביוטיקה של הטבע", זאת מאחר והם נמצאו ככאלו המסייעים בצורה נפלאה להתמודדות אל מול חיידקים ופטריות. זו הסיבה כי העלים מסתמנים כמתאימים לפטרת ציפורניים ברגליים וגם לטיפול טבעי בפטרת ציפורניים בידיים. התמצית מסייעת בהריסת הפטרייה והיא גם הורגת חיידקים.

דרך נוספת להתמודד אל מול הפטרת באמצעות טיפול טבעי היא עם שמן עץ התה. שמן זה ידוע ביכולות הנפלאות שלו ובעיקר בעוצמה החזקה שלו, כך שחשוב להשתמש בו בצורה מתונה ועל פי הוראות השימוש. כל הנדרש מכם במקרים אלו הוא לנקות את הציפורניים באזור הרגליים ואז למרוח אותן עם השמן. מומלץ תחילה לנקות את הציפורניים באמצעות אלכוהול – זאת על מנת ליצור סביבה נקייה לעבודה. כיום ניתן למצוא מגוון תכשירים טבעיים המבוססים על שמן עץ התה המיועדים לטיפול בפטרת הציפורניים.

ומה באשר לטיפול של פטרת ציפורניים אצל תינוקות? מאחר ומדובר לעתים על עור רגיש יותר, מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה שימליץ על תכשירים או תרופות טבעיות בהתאם לבדיקה ואבחון מעמיק.