X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

עוברים לטבעי גם בכל הקשור לטיפוח באמצעות קרם העיניים

נדמה כי אם יערך סקר בקרב נשים, רובן ישיבו כי משאלתן היא להראות צעירות וחיוניות לנצח, ובעיקר בגילאים מתקדמים. המציאות היא שהשנים ואיתן קצב ההתבגרות לא פוסחים על אף אישה, וזאת למרות שכל אישה בכל גיל הינה אישה יפה ונחשקת. מה אם יאמרו לך כי ביכולתך לתחזק את הנראות הקורנת שלך? אחד האזורים הרגישים ביותר ואלו ששמים אליהם לב בעת שמדברים על קצב ההתבגרות, הוא אזור העיניים.

אזור זה הינו אזור רגיש במיוחד, ועל כן ישנה חשיבות רבה לטפל ולתחזק אותו בעדינות ובאמצעות מוצרים איכותיים ועדינים. בחיפושכן אחר קרם עיניים מומלץ, אחר מה אתן מחפשות? כשם שהעולם פונה יותר ויותר אל מוצרים שהינם אורגנים וטבעיים בכל הקשור למזון, גם בכל הקשור לפרפומריה וטיפוח הבחירה הטבעית של רבים היא במוצרים הטבעיים. העור באזור העיניים הינו דק יותר, ועל כן חשוב לטפל בו בעדינות ורכות ההולמת את האזור. איך עושים זאת? עם קרם עיניים אורגני.

 

מתי עשיתן עין למישהו פעם האחרונה?

הרצון שלכן להיות מטופחות דרך קבע ניכר בהשקעה הרבה שלכן בעצמכן. כיום, יותר מתמיד, ישנה הטכנולוגיה המאפשרת לכן להראות במיטבכן בכל גיל, וזאת הודות למוצרים נפלאים וטבעיים הזמינים על המדפים. אחד האזורים החשובים ביותר בגוף הוא כמובן הפנים, ואם מתמקדים אפילו קצת יותר הרי שמדובר על אזור העיניים. לא אחת נאמר כי העיניים הן פתח לנשמה, אך נדמה כי תפקידן לא תם כאן. העיניים משפיעות על הבעת הפנים, והמון פעמים עיניים לא מטופחות מייצרות נראות של עייפות או חולשה. לשמחתכן, יש מה לעשות וזה פשוט להסתייע בתכשיר מומלץ כדוגמת קרם עיניים איכותי.

העיניים משתתפות בכל הבעות הפנים, ואת המראה החיוני של העיניים שלכן תוכלו לשמר באמצעות תחזוק פשוט, מבלי לעבור תחת סכין המנתחים. אם פעם היה נגזר עליכן לבחור מתוך מגוון מצומצם של מוצרי טיפוח, הרי שכיום המוצרים מתאימים עצמם אליכן, ולא ליהפך. קרם עיניים טבעי מעניק לכן את המראה לו אתן כמהות, תוך שחומרים שאינם מטיבים עם סביבת העין לא נוכחים במרכיביו השונים של הקרם.

קרם עיניים החתום כטבעי או אורגני – מה זה אומר?

ידוע לכל כי המילים "אורגני" ו"טבעי" נקשרות בהקשרים חיוביים ובמוצרים איכותיים יותר. בפועל, מה זה באמת אומר להשתמש בקרם שהינו טבעי או אורגני? הנה כל התשובות. טבעי הכוונה שרכיבי הקרם מגיעים ממקור טבעי, כלומר שמנים ותמציות מצמחים. קרמים שאינם טבעיים מבוססים על וזלין ונגזרות נפט למיניהן. התואר "אורגני" מתייחס לצמחים עצמם מהם הופקו חומרי הגלם לקרם. צמח אורגני הינו צמח שלא עבר ריסוס והדברה כימיים, ולא עבר תהליכים של הנדסה גנטית. הקרמים המוכתרים ככאלו מכילים בתוכם מרכיבים שונים, לרבות מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון שתכליתם להאט את קצב ההזדקנות של העור שלבסוף משפיע על חזות הפנים. הקרמים בהם עושים שימוש מסייעים בכל התהליכים הקשורים לעור לרבות גמישות העור, הלחות שבו והנראות הכוללת שלו. הקרמים הטבעיים מספקים לכל המשתמשות הגנה, הזנה ולחות לעור וזאת מבלי להתפשר על תחושה קלילה והפחתת השמנוניות הלא נעימה.

כל קרם טבעי הינו קרם שההרכב שלו ברובו עשוי מתמציות ושמנים צמחיים, שסגולותיהם באות לידי ביטוי בחומרים שונים המניעים תהליכים של שמירה על בריאות העור, וזאת לצד שיקום של עור פגום. נדמה כי הדבר הקל ביותר הוא להשלים עם תהליכי ההזדקנות שהינם טבעיים לחלוטין, אך מצד שני ניתן לחבק את הטכנולוגיה המתקדמת ואת המוצרים הנפלאים הנמצאים במרחק נגיעה והשימוש בהם קל וידידותי. אזור העיניים הוא אחד מאותם אזורים בהם אפשר לטפל באמצעות מוצרים טבעיים המסייעים בהזנת העור ובהחלקתם של קמטים. אף פעם לא מאוחר להתחיל להזין את העור בקרם חיוני ואיכותי – עשי זאת כעת!