X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

נמאס לכם מצמיגי השומן המקיפים את גופכם? מעוניינים להרגיש ולהראות במיטבכם? אם כן, חשוב שתדעו שכיום מצוי בשוק מגוון גדול של תכשירים שורפי שומן המתאימים הן לספורטאים והן לאנשים שפשוט רוצים להרזות. ניתן אמנם למצוא תכשירים אלו בקלות בכל חנות טבע המוכרת מוצרי פיתוח גוף לספורטאים, אך יחד עם זאת חשוב להבין שלא מדובר בתכשירי פלא, ועל מנת שיהיו יעילים יש לשלבם עם פעילות גופנית ותזונה בריאה ומאוזנת.

שורפי שומן, מה זה בעצם?

שורפי שומן, המכונה בעגה המקצועית ליפוליזה, מתייחסת לפירוק מולקולות בתאי השומן והשריר שבגוף, אשר משמשות ליצירת אנרגיה. למעשה, בכל רגע נתון שורף הגוף שומנים, גם בזמן מנוחה ושינה, אך פעילות שריפת השומן מואטת לרוב עקב העדיפות שמוענקת לקבלת אנרגיה מפחמימות על פני שומן. לכן, על פי רוב שריפת שומן מואצת נוצרת רק לאחר פעילות גופנית ממושכת. פעילות זו שומרת על מסת השריר ותורמת להאצת חילוף החומרים במהלכה ולאחריה בזמן ההתאוששות, מה שמוביל לשריפת שומנים.

למה צריך מוצרים שורפי שומן?

מי שסובל מעודף משקל בוודאי יודע שאין זו משימה פשוטה להיפטר מהעודפים, למרות מגוון הדיאטות ואימוני הכושר שמוצעים לצרכנים כיום. ואולם, אם תוסיפו לאורח חיים בריא גם מוצרים שורפי שומן הנמכרים כמעט בכל חנות טבע, תיהנו משמירה על מסת השריר ועל איזון נכון בין כמות הקלוריות והחלבון הנצרכת. כמו כן, תכשירים שורפי שומן ממריצים את המטבוליזם בגוף ומסייעים להמרת השומן לאנרגיה, כך שבעזרתם תשתפר יעילות תוכנית ההרזיה שלכם פלאים, וזאת ללא צורך במאמץ מוגזם מצדכם.

תוספי תזונה שורפי שומן

בימינו אנשים וספורטאים רבים נעזרים בתוספי תזונה שורפי שומן על מנת לחטב את גופם. מוצרים אלו מסופקים בצורות שונות כמו אבקה, כמוסות, חטיפים ואפילו מסטיקים, ומכיוון שלכול תכשיר תכונות ויתרונות משלו חשוב להיוועץ באנשי מקצוע כדי להתאים את התכשיר הנכון עבורכם. את המוצרים ניתן לרכוש בכל חנות טבע איכותית המוכרת מוצרים לפיתוח הגוף. יש לציין כי תוספים שורפי שומן מתבססים על מרכיבים טבעיים שונים התורמים להרזיה ולשריפת השומנים במספר אופנים, וכמו כן שמוצרים אלו הנמכרים בחנויות טבע איכותיות הינם בעלי תקן מאושר של ארגון הבריאות העולמי. יחד עם זאת, נטילת תכשירים בפעם הראשונה מומלצת רק לאחר התייעצות עם רופא.

כיצד פועלים הרכיבים בתוספי התזונה?

כאמור, תכשירים שורפי שומן מכילים חומרים טבעיים שונים כגון קפאין, חומצות אמינו, קרנטין, טאורין, חומצה לינולאית מצומדת, תה ירוק וצמח הגוואראנה. לכל רכיב תכונות משלו המסייעות לפעולת שריפת השומן:
•    תה ירוק וקפאין - מסייעים בשריפת עודפי השומן ומובילים לחיטוב הגוף ולירידה במשקל באופן מהיר ויעיל. זאת על ידי הגברת המטבוליזם בגוף והפחתת ריכוזי הכולסטרול בסרום. כמו כן, מרכיבים אלו תורמים למצב רוח טוב, להמרצת הגוף ועלייה ברמת תפקודו.
•    חומצת אמינו טאורין - תורמת לשינוע יעיל של מינרלים לתאי השריר כמו סידן, מגנזיום, אשלגן ונתרן, וכמו כן מסייעת לתפקוד הלב ולשמירה על מסת השריר, מעלה את קצב חילוף החומרים וכך מובילה לשריפה מוגברת של שומנים.
•    חומצת אמינו קרינטין - מגבירה את רמת הקרינטין בתאי השריר, תורמת לתהליך המרת השומן לאנרגיה ומפחיתה את ניצול הפחמימות לטובת שריפת שומן. כמו כן, רכיב זה משפר את יכולת האימון והביצועים של הגוף ואת קצב התאוששותו לאחר אימון אינטנסיבי.
•    חומצה לינולאית מצומדת- מספקת חומצת שומן חשובה שהגוף אינו יודע לפרק בעצמו, אשר מקורה בבשר ובמוצרי חלב עתירי שומן.


לא על שורפי השומן לבדם

חשוב להדגיש כי תכשירים שורפי שומן אינם יעילים ללא שילוב של תזונה נכונה ושמירה על כושר גופני סביר. יש להקפיד על פעילות פיזית בסיסית בכל יום, בין באמצעות מספר תרגילי התעמלות, ריצה, שחייה או כל פעילות אירובית אחרת. כמו כן, חשוב לאכול מזון בריא עם מאזן קלורי מעט שלילי אשר כמות החלבון בו מותאמת לכמות האנרגיה שמוציאים בכל יום. בתוך כך, יש להעדיף מזון עם מעט אחוזי שומן רווי ומיעוט פחמימות, ולפזר את התזונה באופן נכון בשעות היום לצד שתייה מרובה של מים. כל זאת בשילוב עם תוספי תזונה שורפי שומן יוביל לתוצאות הרצויות, ולהפחתה ניכרת של כמות השומן בגוף.