X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

מתי בדקתם לאחרונה את הרכב השמפו שלכם?

אם פעם היה ניתן לתפוס את המקלחת בתחילת או בסוף היום כאקט פונקציונאלי בלבד, הרי שעבור רבים המקלחת היא מקור פינוק של ממש: זרם של מים חמים ומלטפים, ניחוח של סבון ריחני ותחושת ניקיון המעניקה רעננות. חלק בלתי נפרד מהתמרוקים בחדר הרחצה שלכם הוא השמפו – בו משתמשים גדולים וקטנים, ילדים ומבוגרים, גברים ונשים כאחד. אולי באופן אינטואיטבי אתם בוחרים את השמפו שלכם על פי הניחוח שלו, אבל דעו כי לשמפו השפעה ישירה על בריאות הקרקפת שלכם וחוזק השערה. בפעם הבאה שאתם בוחרים שמפו ממדף התמרוקים – בידקו את ההרכב שלו והבטיחו לעצמכם מקלחת נעימה ובריאה. איך עושים זאת? עם שמפו טבעי!

האחריות על הבריאות שלכם – על מי היא?

מדפי מוצרי הטיפוח והתמרוקים צבעוניים ומזמינים, ולא אחת אתם בוחרים את התכשירים האישיים שלכם על פי אריזה אטרקטיבית או מותג מוביל. רבים לא מודעים לכך שעליהם לשאול ולחקור אודות הרכבם של אותם תכשירים, ועד כמה הם משפיעים על הבריאות. לאחרונה, התעוררה מודעות גדולה שהביאה צרכנים לדרוש במוצרים איכותיים תוך שהם זונחים את אלו הבינוניים המספקים איכות ירודה. המגמה כיום היא שיותר ויותר חברות מציעות חלופות בריאות של שמפו ללא מלחים, הידוע גם כשמפו טבעי. בפעם הבאה שאתם בוחרים את השמפו שלכם, זיכרו כי חוסר תשומת לב יכול להביא אתכם לבחור בכאלו שמכילים שמנים ומלחים שאין כל זיקה ביניהם ובין בריאות.

שמפו טבעי – מה המשמעות שלו?

אם תתנו מבט חטוף בתמרוקים שכעת תופסים מקום בחדר הרחצה שלכם, לבטח תשימו לב כי אחד המרכיבים הנמצאים בתרמוקים שלכם, לרבות השמפו, הוא ה-SLS. מה הוא אותו מרכיב שנמצא בשמפו שמגיע במגע ישיר עם הקרקפת והשערות שלכם? החומר המדובר הוא חומר ניקוי חזק, שאלו שעושים בו שימוש נרחב לרוב הם המוסכים. כמו כן, בחומר זה משתמשים גם לניקוי רצפות משומנים ולכלוך וחיטוי של מנועי הרכב שלכם. האם תוכלו לחשוב על חומר זה כאחראי על ניקוי השערה והקרקפת שלכם?

למה שלא תרצו את החומר הזה על הראש שלכם?

שמפו טבעי הוא שמפו שאינו כולל בתוכו את ה-SLS, וכך הוא מעניק לכם את האפשרות ליהנות מרחצה מפנקת ובריאה. ניסויים שונים שנערכו, מצאו כי הרכב זה גורם באופן ישיר לפגיעה בחוזק השערות שעל הקרקפת. חומרים כימיים אינם מטיבים עם גופכם בשום אופן, והגירויים השונים הנגרמים בעקבות השימוש בו מסתכמים בנזקים שיכולים להיות בלתי הפיכים, כמו נשירת השיער. אפקט ההקצפה הנוכח בשמפו שאינו טבעי, יכול להטעות ולייצר רושם של ניקוי וחיטוי – אך הוא אינו הולם את בריאות הקרקפת שלכם.

למה לכם שמפו טבעי?

לאחרונה נעשית השוואה מתבקשת בין תמרוקים טבעיים ובין מזון טבעי ואורגני. כשם שאינכם רוצים התערבות חיצונית ושאינה אורגנית במזון שלכם, דומה הדבר עם השמפו ושאר התמרוקים שמגיעים במגע ישיר עם עורכם. התערבות כימית יכולה לגרום לאינספור נזקים הנראים לעין בטווח הקצר, וכאלו שהינם יכולים להשפיע גם ובעיקר לטווח הארוך. החומרים הטבעיים מעניקים לכם מוצר איכותי, שאינו כולל חומרים כימים מזיקים השכיחים באלו הרגילים. ההרכב של השמפו הטבעי מבוסס על צמחים ושמנים טבעיים, וזאת בנוסף לניחוחות נפלאים. מסתבר אם כן כי הדרך אל שיער בריא וחיוני אינה ארוכה או לא נגישה, אלא מבוססת על הבחירות שאתם עושים. בפעם הבאה שאתם רוכשים את השמפו שלכם, חפשו את הטבעי – הבריאות מתחילה בו. כל שנותר לאחל לכם הוא רחצה נעימה.