X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

הסוף לשיער דליל עם תוספי תזונה טבעיים

למרות שחשוב להסתכל גם בתוך הקנקן ולא רק על הקנקן, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי תחושת הביטחון העצמי של מרבית הגברים והנשים מבוססת גם על הנראות החיצונית. אחד מאותם דברים המשפיעים על הנראות וגם על הביטחון העצמי הוא השיער. בעוד שיער מלא משדר רעננות, צעירות, אלגנטיות ובריאות, שיער דליל והתקרחות מתקדמת מסמלים עייפות ונראות אסתטית שהינה פחות מחמיאה. לא רחוקים כלל הימים בהם הגברים והנשים שסבלו מנשירת שיער היו צריכים לקבל את הנשירה כגזרה שיש להשלים איתה. כיום? ניתן להתמודד אל מול התופעה השכיחה באמצעות תוספי תזונה לנשירת שיער. מלבד תוספי התזונה, הרי שניתן לחזק את השיערה גם באמצעות אימוץ הרגלים חדשים כמו איזון תזונתי.

איך קרה וגם אתם סובלים מנשירת שיער?

לעתים, במקום לנסות ולמצוא מזור לבעיה, רבים מתעסקים דווקא בשאלה סביב הסיבות לנשירה. כידוע, השיער מסמל יופי, כוח ונצחיות, ובעוד שהמראה לו גברים ונשים היו רגילים משתנה לנראות דלה יותר, חלה פגיעה נואשת בביטחון העצמי, תוך הצורך להסתגל מחדש לדמות המשתקפת במראה. תוספי תזונה לשיער דליל יכולים לסייע במצבים שכאלו, כאשר הסיבות לנשירת השיער הינן מגוונות ומשתנות בין פרט לפרט: לעתים מדובר על מחסור ברכיבים תזונותיים בעקבות תזונה שאינה מאוזנת. סיבה נוספת שיכולה להיות היא אנמיה המשפיעה על בריאות השיער, כמו גם חוסר איזון הורמונלי. כמו כן, לא ניתן לשלול גם מצבים נפשיים שונים המשפיעים גם חזותית, כמו מצבי לחץ וסטרס שיכולים לפגוע בשערה.

לא רק תוסף תזונה מומלץ לנשירת שיער

תוספי התזונה יכולים לסייע רבות בחיזוק השערה, אך דעו כי תוכלו לשפר את חוזקה גם באמצעות שינוי תזונתי שתסגלו לעצמכם. רבים כיום, בעיקר בעולם המערבי, לא מעניקים חשיבות גדולה לצלחת שלהם, בין היתר הודות לתרבות הג'אנק פוד המעודדת אכילה רגשית המבוססת ברובה על הנאה ופחות על חשיבות תזונתית. עליכם לזכור כי תכלית המזון היא הישרדותית, ובעת שתאמצו לעצמכם צלחת מאוזנת המכילה את כל אבות המזון, לרבות צריכה של חלבון, ויטמינים ומינרלים, אתם עשויים לחזק את השערה ולמזער את היקפי הנשירה. ישנו קשר ישיר בין התזונה ובין בריאות ונראות השיער, כך שחשוב תחילה לשנות הרגלים ולשפר את קצב הנשירה בדרך זו.

מחזקים את השערה עם תוספי התזונה

נשירת שיער הינה בעיה משותפת לשני המינים, ואם לא די בכך, היא בעיה שבשורשה פוגעת נואשות בביטחון העצמי של הגברים והנשים. תוספי התזונה המיועדים לטיפול בנשירת השיער מבוססים על הרעיון כי ניתן לספק את ההרכב התזונתי הנדרש לגוף ולבנייה איכותית ואידיאלית של מבנה השערה. תוסף תזונה לנשירת שיער אצל נשים וגם אצל גברים מבוסס על חומרים טבעיים, לרבות צמחים, כאשר מטרת העל שלהם הוא לטפח ולחזק את השיער. אינכם צריכים להשלים עם הנשירה, אלא להתמודד מולה באמצעות תוספים טבעיים!

כאמור, רבים כיום לא מאמצים תזונה די בריאה ומאוזנת, שפוגעת בין היתר גם בחוזק השיער. על כן, שימוש בתוספי התזונה מגשר על החוסרים שנובעים בעקבות תזונה לקויה, כאשר אותם חוסרים חיוניים גם לבריאות השיער. עם צריכת תוסף תזונה לשיער לגבר ולאישה, ניתן להתמודד אל מול התופעה שפוגעת חזותית ופנימית באלו הסובלים ממנה, כאשר ניתן לנטרל את הגורמים שמניעים את התופעה. תוספי התזונה מספקים כמות נאה ומאוזנת של מינרלים, ויטמינים, חלבונים ועוד. כעת, גם אתם נמצאים במרחק קצר מאד ממראה בריא, חיוני וזוהר כמו שהייתם רגילים לו.