X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

לצד השלכת הרומנטית ומזג האוויר הנעים והנוח, עונת הסתיו מביאה איתה גם דברים פחות נעימים: אלרגיות שונות. עונות המעבר במידה רבה גורמות לחוסר איזון אצל לא מעט אנשים, הנובע בעיקר בגלל שינוי בטמפרטורות ובתנודות במזג האוויר המשתנה חדשות לבקרים. לצד אלו שצולחים את עונות המעבר, לרבות הסתיו, ללא כל בעיה, ישנם אלו הרגישים קצת יותר, ורגישות זו באה לידי ביטוי עם אלרגיות שונות. אילו אלרגיות נפוצות במיוחד בעונה זו ואיזה מענה טבעי נותנים להן?

1. ג'ינג'ר – מזור כללי

אלרגיות עונתיות הן דבר מוכר ושכיח גם ברפואה המערבית וגם בזו האלטרנטיבית. בעת שאתם רוצים לצרוך תרופה טבעית מבלי להכניס לגופכם כימיקלים שונים, הרי שתוכלו להנות מהתועלות שבג'ינג'ר. הג'ינג'ר ידוע גם בשמו זנגביל, והדרך הטובה ביותר להפיק ממנו את המיטב היא באמצעות השורוש שלו. כל שעליכם לעשות הוא לקלף את השורש ולגרד אותו אל תוך משקה חם או תבשיל. אלו מכם שלא משיגים את השורש הטרי, יוכלו להנות גם מהאבקה שחיונית גם היא לטובת התגברות על אלרגיות שונות בעונות המעבר.

 

2. תמיסת מי המלח – לטובת מערכת הנשימה

כנראה שמדובר על סוג האלרגיה השכיח ביותר, שכן רבים אלו הסובלים מאלרגיות המלינים על בעיות בדרכי הנשימה. המטרה היא לסלק את גורם האלרגיה והגירויים השונים, וזאת על ידי רחיצה יסודית של האף עם תמיסה של מי מלח. מדובר על רקיחה פשוטה למדי, המצריכה מכם לערבב כפית אחת בלבד של מלח, ומעט אבקת אפייה עם כמות של ליטר אחד של מים מזוקקים. לאחר מכן, צריך לטפטף מהתמיסה שנוצרה אל תוך חלל האף. ההמלצה היא לבצע את התהליך כפעמיים ביום. הקלה מהירה מובטחת.

 

3. עיכוב התגובה האלרגית עם נענע

רבים אלו המאחסנים נענע במקרר הביתי שלהם, ונהנים משתיית תה עם נענע בתדירות גבוהה. מעבר לטעם הנפלא שמוסיף לכם רבות למשקאות ולמאכלים, תשמחו לגלות שלנענע גם סגולות רפואיות. בעת שמדובר על אלרגיות, הנענע יעילה במיוחד בעיכוב התגובה האלרגית, כך שאלו מכם שמודעים לגורמי האלרגיה שלהם, יוכלו לשתות תה עם נענע ולמנוע את הופעת התסמינים. גם לאחר הופעת התסמינים, תה עם נענע הוכתר כיעיל מאד, וכמובן שאין הגבלה בשתיית התה. מחפשים מזור להקלה בגודש, ליחה וקשיי נשימה? מצאתם!

 

4. חומץ התפוחים – קלאסיקה ישנה ומוערכת

כנראה שמדובר על אחת מתרופות הסבתא הותיקות והיעילות ביותר. עוד לפני שנרקחו תמיסות שונות, היה שם חומץ התפוחים שנתן מענה לרבים שסבלו מאלרגיות. לחומץ התפוחים יש תכונות אנטיביוטיות, ועל כן הוא נמצא יעיל במתן מזור הולם. אלו שהתגובה האלרגית שלהם באה לידי ביטוי בגודש באף, גירודים ועיקצוצים, כאבי ראש ושיעול – יוכלו להנות מיתרונות החומץ. הדרך לרקיחת התמיסה היא באמצעות כף אחת של חומץ תפוחים אורגני ביחד עם כוס מים. לבסוף יש להוסיף כף אחת של לימון טרי סחוט וכפית של דבש. תוכלו לשתות את המשקה עד כשלוש פעמים ביום.

 

5. שום

לרוב משתמשים בו בתיבול המזון, וישנם אלו המשתמשים בו גם כקמע. האם ידעתם שלשום גם סגולות רפואיות? אולי תופתעו, אך השום הוא חומר אנטיביוטי שנמצא כיעיל במלחמה נגד אלרגיות שונות. בכל בית כיום יש שום, כך שמדובר על תרופה שזמינה לכם בכל עת. עם אכילת השום, אתם זוכים לחיזוק המערכת החיסונית שלכם וכך להתמודדות עם האלרגיה שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לאכול עד שלושה שיני שום במשך שבוע. אכילת השום אמורה להקל עליכם בהתמודדות עם האלרגיה ולחזור לחיוניות שלכם.