X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

אבקות חלבון – לכל העוסקים בספורט

אנשים עוסקים בפיתוח גוף למטרות שונות. יש הפונים לתחום כדי לשפר את כושרם הגופני, אחרים כדי לרדת במשקל, יש העוסקים בספורט, פיתוח שרירים ופיתוח גוף כדי לשמור על בריאותם ולטפח אותה ולרוב אנשים עוסקים בתחום זה בשל כמה סיבות גם יחד. קטגוריה מיוחדת בתחום זה היא אנשים העוסקים בפיתוח גוף למטרות תחרותיות ואומנותיות. תנאים הכרחיים כדי לפתח גוף ושרירים, תהא המטרה שלכם אשר תהיה הוא שילוב בין מנוחה מתאימה, תזונה מאוזנת ועשירה בחלבונים, פחמימות ויטמינים ומינרלים. הסיבה שיש להקפיד על כל אלה היא לצורך בניית השרירים. בעיקרון, מקורות החלבון לבניית השרירים יכולים להגיע מן הצומח ומן החי. לכן, נראה ספורטאים רבים המרבים לאכול בשר, טונה, דברי חלב וביצים. אך ספורטאים ומתעמלים רבים מוצאים כי באספקה זו לא די וכדי לספק את צרכיהם הם משתמשים במוצר שנקרא אבקות חלבון. בדרך זו הם משפרים את בניית השרירים באמצעות חלבון נגיש וקל לשימוש. הזמינות שלו כה גדולה עד כי רבים צורכים אבקות חלבון לפני האימון, מייד אחרי האימון, במהלך האימון ואפילו במקום ארוחה. אם המטרה היא גם לרדת במשקל יש המשתמשים במוצר נוסף השייך לקטגוריה של שורפי שומן.

 

יתרונות אבקות חלבון

הייתרון הגדול של אבקות חלבון הוא שהן זמינות מייד לגוף עצמו וגם למשתמש. מדובר על מוצר המבוסס לרוב על מי גבינה העשירים בחומצות אמינו הנספגות בגוף בקלות. מדובר אם כן במוצר ממקור טבעי בעל אחוזים גבוהים של חלבון ואחוז נמוך של שומן. אבקות חלבון מופיעות בטעמים שונים, הן קלות להכנה ועל ידי ערבוב במים או בחלב כך שמתקבל שייק טעים וזמין. המוצר בעל ערך ביולוגי גבוה ולכן נספג בגוף במהירות וביעילות. בחלק מן המוצרים יש תוספות של חלבונים וחומצות אמינו נוספות שמשפרות את איכותו. כך שאם אתם עוסקים בספורט, בפיתוח שריר ובהגדלת מסת שריר – בודאי תשקלו גם אתם לצרוך אבקות חלבון. תוכלו להשיג אותן בטעמים קלאסים כמו: וניל ושוקו, אך תוכלו למצוא גם טעמים ייחודיים כמו בננה ואפילו עוגיות. ייתרון נוסף שיש לחלבון הוא שהוא מרגיע את הרעב לאורך זמן. לכולם ידוע שאחרי אימון מאומץ הרעב מתגבר ואנשים רבים נכשלים דווקא כאן כשהם מתפתים לאכול ללא שליטה כדי לספק את הצורך הטבעי והנורמלי של גוף אנושי שהתאמץ. כך שבאופן עקיף כאשר אתם צורכים אבקות חלבון אתם יכולים לשלוט בקלות רבה יותר ברעב.

אבקות חלבון באיכות גבוהה

ייצור של אבקות חלבון הוא ענף חשוב במדינות כמו ארצות הברית ושוויץ. הפיתוחים השונים בתחום והמשאבים שמושקעים בפיתוח ובייצור מספקים לכם מוצר ברמה גבוהה, חלבון באיכות גבוהה וייצור איכותי בתנאים מיטביים. לכן, כאשר אתם בוחרים אבקות חלבון הקפידו לבדוק האם הייצרן משתמש בחלבון באיכות טובה, מה אחוז החלבון, האם זהו חלבון מגוון ועשיר, ואילו יתרונות נוספים יש לאבקה אחת על פני אחרת – כמו תוספות ויטמינים ומינרלים. כאמור, חלבון המבוסס על מי גבינה נחשב לאיכותי ביותר מבחינת זמינותו לגוף ולעיכול. כמו כן כדאי לשים לב שהמוצר יהיה קל ונוח לשימוש. יחד עם זאת יש לזכור כי דווקא בשל זמינותו הרבה חלבון מי הגבינה נספג במהירות ולכן יש המעדיפים לצרוך אבקות חלבון המכילות גם חלבונים משלימים המתפרקים לאט יותר כגון חלבון הקזאין שמקורו גם כן בחלב. בדרך זו אתם מספקים לבניית השרירים שלכם את כל הדרוש הן לטווח המיידי והן לטווח הארוך. כפי שאמרנו בהתחלה גם המנוחה חשובה מאוד לבניית שרירים ולכן חשוב לצרוך אבקות חלבון הכוללות חלבונים הנספגים לאט במערכת כך פעילות בניית השריר תימשך ביעילות גם כאשר אתם ישנים.

 

מוצרים טבעיים שהם שורפי שומן

מוצר נוסף שהוזכר למעלה ושגם הוא נצרך על ידי אנשים העוסקים בספורט לסוגיו הוא שורפי שומן. אלה הם מוצרים חדשניים שמטרתם לסייע בפירוק השומן המיותר בגוף. יש לשים לב להשתמש במוצרים חוקיים בלבד. מוצרים אלה יכולים להיות מבוססים על קפאין, על מינרלים ייחודיים ועוד. הקפאין המשמש בחלק מן המוצרים שורפי שומן מופק ישירות מצמח הגווארנה והוא מסייע לנצל את השומן בגוף כמקור אנרגיה בזמן אימון. כשאנו לוקחים בחשבון גם את התכונות הממריצות המוכרות של הקופאין אנו מבינים כי כל אלה עושות אותו למוצר אהוב על העוסקים בספורט לסוגיו. כן ישנם מוצרים שורפי שומן המבוססים על מינרלים וחומרים הנמצאים בגוף באופן טבעי כמו הקארניטין שמסייע בגוף האדם לפירוק השומנים, לאספקת חמצן לשרירים ולניצול יעיל של אנרגיה.