X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

prednisolone cost

buy prednisolone 5mg tablets uk crossbordercapital.com buy prednisolone 5mg uk

  לקוחות יקרים , 
הישארו מעודכנים  

  בשעות הפעילות שלנו  
  המצוינות כאן:  

https://bit.ly/2TTwgZ0

 

 חזרו למלאי!!! 
 טבליות אלקטרוליטים GU 
להכנת משקה אלקטרוליטים ללא פחמימות
לחצו למחיר מיוחד!

 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!

 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

החברה המערבית מתפארת, ובצדק, בתוחלת חיים ארוכה ובאיכות חיים ההולכת ומשתפרת. עובדה זו נכונה גם לאור תנאים של עבודה מאומצת, מחלות שונות ואורח חיים מודרני תובעני. כדי לעמוד בסטנדרטים של החיים המערביים עלינו להקפיד בראש ובראשונה על תזונה מאוזנת ככל האפשר, פעילות ספורטיבית מתאימה ומבוקרת ותוספי מזון לפי הצורך, הגיל ואורח החיים שלנו. מסיבה זו חוקרים עמלים ללא הרף על פיתוח של מקורות זמינים לקבלת כל הויטמינים, המינרלים והתוספים שאנו זקוקים להם, כדי לשמור על בריאותו ולתמוך באורך חיים ספציפי המתאים לכל אדם. כך למשל אפשר למצוא תוספי מזון לספורטאים, לנשים הרות, לאנשים מעל גיל 50, לגברים, לקשישים ולמעשה לכל קבוצת אוכלוסייה לפי צרכיה המיוחדים. לצידם נמצא תוספים ייחודיים כמו מולטי ויטמין לגבר, לאישה, למבוגרים, לצמחונים ואף לילדים. כך שחשוב מאוד להגדיר מהו הצורך הספציפי של כל אדם ורצוי לשלב זאת עם יעוץ תזונתי. הדבר נובע מכך שחשוב לצרוך את התוספים האלה במינון נכון ורוב המקרים חשוב להימנע מצריכת יתר, בין אם מדובר על מולטי ויטמין לגבר, לאשה או על תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון ותזונה מאוזנת

כאן חשוב להדגיש כי התוספים למיניהם כשמם כן הם – תוספת לתזונה בריאה ומאוזנת ולא תחליף. כך שכאשר אתם ניגשים למדף התוספים זכרו כי עליכם לשמור על תזונה מאוזנת הכוללת מזון מן החי, ירקות בשפע ובמגוון רב ככל האפשר, פירות, מוצרי חלב ודגנים מלאים. נשים הרות זקוקות לתוספים ייחודיים המכילים ויטמינים כמו חומצה פולית, וגברים זקוקים פעמים רבות לתוספת של מולטי ויטמין לגבר כדי לתמוך באורח חיים תובעני בעבודה ובחיי היום יום. אם אתם עוסקים בספורט, בין אם זה באופן חובבני או באופן מקצועני – חשוב לצרוך גם תוספי מזון לספורטאים שיתמכו בתהליך האימון שלכם, בשיקום לאחר האימון, בבניית מסת שריר ובשיפור הביצועים בזמן האימון. כל ספורטאי מקצועי יודע שתוספי המזון הם כאמור רק תוספת לתזונה מאוזנת שהותאמה במיוחד לצרכי האימון שלהם ולמטרותיו. לכן, חשוב להתייעץ לגבי השילוב של השניים כדי להגיע להישגים אופטימליים הן מבחינת האימון והן מבחינת הבריאות שלכם לאורך זמן. בסניפי טבע קסטל תמצאו מגוון עשיר של התוספים השונים.

צריכה נכונה של תוספי מזון

גברים מעל גיל 50, בין אם אתם מנהלים אורך חיים אינטנסיבי או לא, בין אם אתם עוסקים בספורט בצורה פעילה או יושבים על הכורסה וצופים בשידורי הספורט, זקוקים לרוב לתוספות ייחודיות כמו: ויטמין D, חומצות אמינו ספציפיות, סידן, ברזל וחומרים אחרים שהגוף כבר אינו מסוגל לייצר בעצמו או לנצל בצורה יעילה. לכן, מולטי ויטמין לגבר יכול לספק חלק ניכר מצרכים אלה והמטרה היא לשפר את הבריאות ולהאט את תהליכי ההזדקנות של הגוף. כן אפשר למצוא מולטי ויטמינים המיועדים לגברים או לנשים שמיועדות לטפל במחלות ספציפיות לגיל המבוגר. גם כאן הויטמינים אינם תחליף לתזונה בריאה ומאוזנת המתאימה לגופכם המתבגר. גם במקרה זה חשוב מאוד להקפיד על מינונים נכונים כדי למנוע נזקים של צריכת יתר של ויטמינים או מינרלים שעלולים לגרום נזק לגוף. חשוב גם לשמור על איזון בציפיות – צריכה של מולטי ויטמין לגבר לא ינפק תוצאות פלא, אך יכול להביא לשיפור הדרגתי בתפקוד היום יומי שלכם, באנרגטיות ובהשפעות מיטיבות לטווח הארוך.

התאמה לאורח החיים

לכן, הצעד הראשון הוא לבחון את אורח החיים שלכם, לבחון את הצרכים שלכם ולעשות חשבון ישיר עם עצמכם לגבי התזונה שלכם. השלימו את החסר בתזונה שלכם והתייעצו עם דיאטנית קלינית או עם רופא המשפחה לגבי הצרכים האמיתיים שלכם. לצד זה בחנו את החסר לכם מבחינת התפקוד היומי כדי לספק לכם את כל הנדרש לקיום אורח חיים מתאים: בין אם מדובר על איש עסקים העובד בלו"ז צפוף ותובעני, בספורטאי הזקוק לבניית מסת שריר ולחיזוק הגוף במהלך האימון ולאחריו, לתוספת של אנרגיה, מרץ וכוחות להמשך סדר היום התקין וגם לניהול חיי משפחה פעילים. היום אתם יכולים למצוא תוספים איכותים ומגוונים המבוססים גם על צמחי מרפא וחומרים טבעים רבים, המספקים לכם חומצות אמינו חיוניות, ויטמינים ומינרלים, המסייעים למצבי לחץ, מקלים את נזקי העישון, משפרים את האון הגברי ולמעשה מתאימם כמעט לכל מטרה הנדרשת כדי ליהנות מאורח חיים מודרני על כל היבטיו. כך שבין אם אתם זקוקים לתוספת של מולטי ויטמינים המיועדים לגברים באופן כללי או למטרה ספציפית כמו תוספי מזון לספורטאים בסניפים הרבים של טבע קסטל תמצאו את המגוון הרחב של כל מה שאתם זקוקים לו בתחום.