X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
X סל הקניות שלי (0)
X
סל הקניות שלי (0)
עגלת הקניות שלכם ריקה כרגע.
חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

עכשיו במחיר מיוחד! 

 חטיפי החלבון 
 הטעימים ביותר 
 מבית אופטימום 
 כבר כאן! 

 חדש! חטיפי חלבון טבעוניים 
VEG PROTEIN
רק ב- 12 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!

 חדש! מבית Clif Bar- חטיפי חלבון ללא חלב
רק ב- 14 ש"ח ליחידה
בקניית 12 יחידות ומעלה!
 פמינוז במחיר מיוחד! 
רק ב-89 ש"ח ליחידה
בקניית 2 יחידות ומעלה!

 ג'ל אנרגיה של GU 
5.90 ש"ח בלבד
בקניית 24 יחידות ומעלה!
 כמוסות כורכומין אפקט 
רק ב- 99 ש"ח ליחידה
בקניית 3 יחידות ומעלה!
 דרושים לסניף הרצליה 
+ אחמ"ש/ית
+ קופאים/ות
נא ליצור קשר:
1-700-700-532

מוצרי טבע זוכים לפופולאריות גוברת והולכת. הסיבה העיקרית לכך היא המודעות הגדלה לכך שתזונה נכונה פירושה בריאות לאורך ימים. במקביל, יותר ויותר מאיתנו מבינים כי מוצרי מזון מתועשים לוקים בבעיות וחסרים רבים. חברות מזון עושות שימוש בחומרים מזיקים ותקנים בהם הן נדרשות לעמוד מתירנים מדי ואינם מבטיחים ששימוש במוצריהן יהיה בטוח לחלוטין ולא יזיק לגופנו בשום צורה.


אין פלא שלצד רשתות המזון הגדולות קמים בתי עסק המציעים מוצרי טבע. בחנויות טבע נמצא לא רק מוצרי מזון בריאים יותר אלא גם תוספי תזונה שבכוחם להשלים במקומות הדרושים ולספק לגופנו את כל צרכיו.
שימוש במוצרים טבעיים מומלץ לכולנו, עם זאת ישנן אוכלוסיות שלהן דרישות גבוהות עוד יותר, כך למשל תזונה נכונה לספורטאים תכלול וודאי מוצרים רבים כאלה.
 

יתרונותיהם של מוצרי טבע
מוצר טבעי הוא כזה שעובר עיבוד מינימאלי ולפיכך שומר על איכויותיו. חומרי הגלם המשמשים בייצור מוצרי טבע הם איכותיים יותר מאלה בהם משתמשים חברות המייצרות מזון מתועש. כך למשל ירקות, פירות, קטניות וכדומה מגודלים בשיטות החופשיות משימוש בדשנים ומדבירי מזיקים כימיים, מקובל לכנות מוצרי מזון המופקים בשיטות כאלה בשם "מזון אורגאני".

עניין נוסף המבדיל מוצרי טבע ממוצרים איכותיים פחות הוא השימוש בזנים שאינם מהונדסים גנטית.
רבים אינם מודעים לכך אולם בגידולים חקלאיים רבים משתמשים כיום בזנים שעברו "שיפורים" שונים כדי להניב יבול "טוב" יותר. שיקולים כלכליים גורמים להעדפת תכונות כגון נפח, משקל וחיי מדף על פני ערכים תזונתיים.
ישנם מי שמרגישים היטב את ההבדלים בין מזון טבעי וכזה שמקורו בגידולים שיד האדם התערבה בהם יתר על המידה. תזונה נכונה לספורטאים חייבת לספק לגופם את מלוא צרכיו, מי שעוסק בספורט באופן אינטנסיבי מרגיש מיד אם המזון אותו הוא צורך אכן ממלא ייעודו או שמא חסרים בו ערכים תזונתיים חשובים.

מי שבוחר להזין את גופו באופן זהיר ומחושב יותר, תוך הקפדה על איכות, היעדר מרכיבים מזיקים וסיפוק דרישות מערכות הגוף כולן יעדיף ודאי לצרוך מוצרי טבע על פני חלופות שברור שלא רק שהן לוקות בחסר מבחינת ערכים תזונתיים אלא שבכוחם אפילו לגרום נזק לבריאותנו.מוצרי טבע נגישים לכל
אם בעבר רק מי שהיו "משוגעים לדבר" הרחיקו לכת והקפידו להעדיף, עד כמה שניתן היה, שימוש במוצרי טבע הרי שכיום מוצרים כאלה הם נגישים לכל.
הודות לדרישה הגוברת, המודעות לחשיבות התזונה בשמירה על בריאות גופנו והיכולת להבדיל בין מוצרים בריאים יותר ופחות ישנו היום היצע גדול למדי של מוצרי טבע, הן בחנויות פיזיות והן לרכישה דרך רשת האינטרנט.

מטבע הדברים שכאשר משתפר היחס בין ביקוש להיצע (לטובת ההיצע כמובן) רמת המחירים נופלת. תופעה זו הביאה לכך שכיום מוצרי טבע רבים אינם יקרים בהרבה מחלופות מתועשות שלהם. מה עוד שתזונה נכונה מאופיינת בצריכה מדודה של מזונות וכך בסיכומו של דבר ייתכן שמי שמקפיד על איכות המוצרים בהם הוא מזין את גופו יגלה שהוא חוסך בהוצאות.

תזונה נכונה לספורטאים מחייבת לא רק שמירה על משטר אכילה והרכב המזונות אלא גם הקפדה על איכות מוצרי המזון עצמם. מכיוון שהפופולאריות של עיסוק בספורט גוברת והולכת (רכיבה על אופניים למשל) גדל העניין להנגיש מוצרי מזון ותוספי תזונה טבעיים. כיום ניתן למצוא מוצרים כאלה אפילו על מדפים ברשתות שיווק המזון הרגילות, עם זאת כמובן שההיצע הגדול ביותר נמצא בחנויות טבע.

לא רק מוצרי מזון
ישנה הבדלה בין מוצרים טבעיים למוצרים מתועשים לא רק בתחום המזון ותוספי המזון. תחום נוסף בו אנו עדים לביקוש גדל והולך למוצרי טבע הוא הרפואה. בעבר הייתה נטייה לסמוך על הוראות הרופאים ולמלאם כלשונם, כיום אנו רוצים להבין יותר מה מעיב על בריאותנו ומה האמצעים שניתן בעזרתם לשפרה ולשמור עליה לאורך זמן.
תחום הרפואה המשלימה מתפתח ומציע מגוון תרופות טבעיות שניתן להיעזר בהן במקביל או במקום מרשמים קונבנציונאליים.

גם בכל הקשור בתרופות ישנן אוכלוסיות הנוטות במיוחד להעדיף מוצרי טבע, דוגמא טובה שוב היא מי שמקפידים על תזונה נכונה לספורטאים שוודאי יעדיפו להימנע עד כמה שניתן מתרופות כימיות.
תרופות טבעיות עשויות בדרך כלל מצמחים שכוח הריפוי שלהם ידוע ומוכר מזה אלפי שנים אלא שהרפואה המודרנית, לפחות בכמה העשורים האחרונים, דחקה אותם הצידה.